GTA 5 kaldıran PC önerisi

8 vereceğine 4 verirsin GTX 1050 Ti ile. Sonuç olarak aynı işi donmasız kasmasız yaparsın. Cyberpunk oynamak istiyorum dememiş.

Evet, böyle de bir artısı var.

Birkaç yıl sonra oynamak istediği zamanda bütün sistemi çöpe atmak zorunda kalır. Güzel öneri yapıyorsunuz gerçekten. DDR3 sistem toplanmaz artık.

Performans açısından GTA Vfps değerlerinden bahsetmedim gtx560 ile kıyaslarken iki kat daha ucuza daha performanslı kart almak varken sırf dx12 diye gt1030 mu alınır fiyat farkı az değil 2 kat ayrıca gtx560 daha performamslı sadece vrami daha düşük. Vram de umursayan varmı hakkatten?.
Screenshot_20221006_175601_com.android.chrome.jpg

Performans açısından GTA vfps değerlerinden bahsetmedim GTX560 ile kıyaslarken iki kat daha ucuza daha performanslı kart almak varken sırf DX12 diye GT1030 mu alınır fiyat farkı az değil 2 kat ayrıca GTX560 daha performamslı sadece VRAM'i daha düşük. VRAM de umursayan var mı hakikaten?

Ben GT 1030'un DX 12 oyunları için bahsetmiştim aslında. GTX 560 gibi eskikartı almaktansa sürücü desteği olan DX 12 optimizasyona sahip kartlara yönelmek daha mantıklı olurdu. RX 460, GT 1030, GTX 960 vs.

Ben GT 1030'un DX 12 oyunları için bahsetmiştim aslında. GTX 560 gibi eskikartı almaktansa sürücü desteği olan DX 12 optimizasyona sahip kartlara yönelmek daha mantıklı olurdu. RX 460, GT 1030, GTX 960 vs.
İşte başta dediğim gibi bu tamamen kişilere kalmış birşey ben bir ekran kartına 1500tl vericeksem sırf yeni oyunları oynatıyor diye 700tl lik bir kart alayım ki ayrıca min DX12 isteyen oyun sayısı çok az DX11gayet yeterli.

Bence net bir şekilde APU al. İleride pişmanda olmazsın en kötü ekran kartı takıp yoluna bak. Bende APU kullanıyorum yazın kart takıp güçlendireceğim.

Geri
Yukarı