GTA 5 kasıyor

Costaud

Femtopat
Daha fazla  
1 yıl önce korsan GTA 5 indirmiştim. Oyunu sıfır kasmayla bitirdim, şu an aynı laptopla Epic Games'ten indirdim ama kasmaktan daha ilk görevi yapamadım. Neden bu sorun oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal olanlarda arkada Steam, Social Club, Epic Store gibi kaynak tüketen uygulamalar açıldığı için korsana kıyasla daha fazla kaynak tüketiyor. Korsanı hiçbir zaman tavsiye etmiyoruz ancak korsan sürümlerin birçoğunda DRM koruması olmadığı ve arkada 2-3 ekstra servis çalıştırmaya gerek olmadığı için daha az kaynak tüketerek daha yüksek performans verebiliyorlar. Normal bir durum kısacası.

tabi krdsm.jpg

Bekle sistemini tahmin ediyorum.

1 yıl önce korsan GTA 5 indirmiştim. Oyunu sıfır kasmayla bitirdim, şu an aynı laptopla Epic Games'ten indirdim ama kasmaktan daha ilk görevi yapamadım. Neden bu sorun oldu?

Hocam Epic Games en çok FPS düşüren buhar oyun hizmetidir arkada o kadar çok hizmet çalışıyor ki bir de korsan olduğu için Steam veya Epic Games'e ihtiyacı yok o yüzden rahat çalışıyor.

Arkadaşların dediği gibi korsanlar eski sürüm olabilir. Bu yüzden sistem gereksinimi daha az olur ve sisteme daha az yük biner.

Yeni konular

Geri
Yukarı