GTA 5 Menyoo trainer Online araçlar siliniyor

Starixx1

Hectopat
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere GTA Online araçlardan birisini çıkartınca siliniyor. Bu sorundan rahatsız oldum arıyorum arıyorum bulamadım buraya başvurmak istedim. Sorunu çözebilecek birisi olur umarım.

Menyoo'yü bu adresten indirin. Son güncellemede sanırım bypass edilmişti o problem. Eğer hala olmuyorsa bende GTA Online için ASI Loader Menyoo var. Atabilirim ama o Online bölümü için yani illegal bir şey.
Biraz geç gördüm kusura bakma GTA Online oynamayacağım Hikaye modunda Online araçlar çıkartınca siliniyor sizin verdiğiniz adresten indirirsem düzelir umarım şuanda indiriyorum. /Yeni Farkettim bende olan sürümü de buydu\

Biraz geç gördüm kusura bakma GTA Online oynamayacağım Hikaye modunda Online araçlar çıkartınca siliniyor sizin verdiğiniz adresten indirirsem düzelir umarım şuanda indiriyorum. /Yeni Farkettim bende olan sürümü de buydu\
Bende ki Menyoo.asi dosyasını sana nasıl atabilirim ? dosya.tc tarzı bir şey kullanırsam ban yiyebilirim :D Google Drive + VirusTotal atacaktım ama Google Drive direkt siliyor.

Hocam oyununuz korsan ise sürümden kaynaklı oluyor o durum. Eğer korsan ise bazı yöntemlerle güncelleme yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Hocam modu GTA5MODS üzerinden indirin. Eğer olmazsa geçmiş sürümlerini deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı