GTA 5 Menyoo Trainer sorunu

İşletim sistemi
Windows 7

FurR1kan

Centipat
Menyoo Trainer ve Script Hook'un son sürümlerini yüklediğim halde yeni araçların hiçbirini göstermiyor. T20' falanda dahil sadece oyunun ilk çıkışında olan arabaları gösteriyor. Ayrıca kurduğum araç modlarını da göstermiyor. Sebebi nedir ve çözümü var mıdır? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
maalesef. sen oyunun dosyalarından birini silmişsin ve bunu geri dönüşü yok. aynı sorun bendede vardı benimki crack'lı olduğu için setup'unu baştan yapmıştım'velassılkerim oyunu baştan yüklemen gerekiyor çözümü ancak bu...

Oyun orijinal mi? Korsansa böyle bir durumun yaşanması normal. Oyunu satın almalısın. Orijinal ise x64... isimli rpf dosyaları, update klasörü (modları direkt bu klasöre yüklediysen bunu da silmelisin) ve x64 klasörü hariç tüm dosyaları silip dosya bütünlüğünü doğrula ve modları tekrar yükle. Sadece 2-3GB dosya indirirsin ancak oyun sıfırdan indirmiş gibi olur.

maalesef. sen oyunun dosyalarından birini silmişsin ve bunu geri dönüşü yok. aynı sorun bendede vardı benimki crack'lı olduğu için setup'unu baştan yapmıştım'velassılkerim oyunu baştan yüklemen gerekiyor çözümü ancak bu...
mods klasörünü kaldırdım,Gta 5'in oyun dosyalarından çalıştı büyük ihtimalle mods klasörünün içinden yanlışlıkla bir dosya sildim uptade klasörünü tekrardan mods klasörüne kopyalayıp öyle deneyeceğim. Olmadı dediğin gibi oyun silip tekrar yüklemem gerek zaten pc'ye format atmayı düşünüyorum
Oyun orijinal mi? Korsansa böyle bir durumun yaşanması normal. Oyunu satın almalısın. Orijinal ise x64... isimli rpf dosyaları, update klasörü (modları direkt bu klasöre yüklediysen bunu da silmelisin) ve x64 klasörü hariç tüm dosyaları silip dosya bütünlüğünü doğrula ve modları tekrar yükle. Sadece 2-3GB dosya indirirsin ancak oyun sıfırdan indirmiş gibi olur.
Korsan değil Orjinal oyun mods klasörünün içine uptade klasörünü kopyaladım oraya kurdum modları

Geri
Yukarı