Çözüldü GTA 5 mod yüklemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Anıl Akıncı

Hectopat
Yer
Istanbul Şişli
Daha fazla  
Bir sürü araç yükledim. Open IV'yi yaptım videolardaki gibi. Her şeyi harfi harfine yaptım fakat oyuna girince modlar olmuyor, arabayı çağırıyorum. Nerede yanlış yapıyorum, anlamıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Çözüm
Sorunu böyle çözdüm, arkadaş Add-On araba modu yüklerken sıkıntı yaşamış, ben ise araba modlarının "Readme.txt" dosyalarında yazanları uygulayıp arkadaşa yardımcı oldum.
Add-on'da denedim Replace'de, açıkçası emre bozkurt adlı YouTuber'dan bakıyorum Linki'de bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korsan mı? Orijinal mi?

Orijinal Steam'den.

Son düzenleyen: Moderatör:
Add-on'da denedim Replace'de, açıkçası emre bozkurt adlı YouTuber'dan bakıyorum Linki'de bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orijinal Steam'den.

Adımlar da bir hata yapıyorsunuz o zaman bir daha gözden geçirin derim.

Hepsini yaptım Open IV'de bütün ayarları bozduğumu düşündüm open'IV yi silip yeniden yükleyip tekrar hepsini kurdum ama gene yapamadım nasıl yardımcı olabilirsiniz, format attım PC'ye 1 hafta önce open'IV yi yükledim fakat ellemedim yardım alırım diye buradan.
"mods/update/update.rpf/common/data" yolundaki "dlclist.xml" ve "extratitleupdatedata.meta" adlı dosyaları atabilir misiniz?
Yeni format attım Open IV'yi daha kurcalamadım sadece yükledim
"mods/update/update.rpf/common/data" yolundaki "dlclist.xml" ve "extratitleupdatedata. Meta" adlı dosyaları atabilir misiniz?

Bir ara daha böyle bir problemle karşılaştım, arkadaş beni Discord'dan ekleyip birkaç tanesini yaptı ondan sonra bende kendim 4-5 tane yapmıştım modu yeni PC alınca bütün ayarlar gitti bir daha da o arkadaşa ulaşamadım ve yapamadım.

Hepsini yaptım Open IV'de bütün ayarları bozduğumu düşündüm open'IV yi silip yeniden yükleyip tekrar hepsini kurdum ama gene yapamadım nasıl yardımcı olabilirsiniz, format attım PC'ye 1 hafta önce open'IV yi yükledim fakat ellemedim yardım alırım diye buradan.

Yeni format attım Open IV'yi daha kurcalamadım sadece yükledim
GTAV'in içinde mods klasörü kalmıştır, istiyorsanız TeamViewer'dan yardımcı olabilirim.

Sorunu böyle çözdüm, arkadaş Add-On araba modu yüklerken sıkıntı yaşamış, ben ise araba modlarının "Readme.txt" dosyalarında yazanları uygulayıp arkadaşa yardımcı oldum.

Çözüm

Geri
Yukarı