2 Mbps indirme hızı ile GTA 5 ne kadar sürede iner?

Oyun hatırladığım kadarıyla 80 GB. Toplamda 11-11.5 saat civarı sürecektir, %16'ya kadar gelmişsiniz. Muhtemelen 8-10 saat civarı sürecektir internetiniz stabil ise.
Epic Games üzerinden indirirken 110GB olarak çıkıyor.
O halde, 15-16 saat sürecektir toplam. %16'ya kadar gelindiği için 13 saat civarı sürecektir.

Oyun hatırladığım kadarıyla 80 GB. Toplamda 11-11.5 saat civarı sürecektir, %16'ya kadar gelmişsiniz. Muhtemelen 8-10 saat civarı sürecektir internetiniz stabil ise.

O halde, 15-16 saat sürecektir toplam. %16'ya kadar gelindiği için 13 saat civarı sürecektir.

10 saatte iner geceleri internet gündüzdekinden 2-3 kat daha hızlı oluyor bende indirmelerimi münkün olduğunca yatmadan önce yapıyorum gündüz 14 saatte inecek olan bir şey 6-7 saat içinde inmiş oluyor.

Konu sahibinin internet hızını tahmin ediyorum. Speedtest sonucu atar mısın?

PING​

106
ms

JITTER​

18
ms

DOWNLOAD​

5.9
Mbps

UPLOAD​

9.0
Hocam her 8 Mbps saniyede 1MB indirme ediyor. Bunu oranlayarak sizde bulabilirsiniz. Bilmediğim için soruyorum, Epicgames'de tahmini indirme süresi verilmiyor mu ?
verilmiyor malesef

PING​

106
ms

JITTER​

18
ms

DOWNLOAD​

5.9
Mbps

UPLOAD​

9.0
İndirmeyi duraklatıp tekrar dener misiniz? Tahminimce 15-17 arası çıkacaktır download. Muhtemelen 16 Mbps alıyorsunuz.

Hocam her 8 Mbps saniyede 1MB indirme ediyor. Bunu oranlayarak sizde bulabilirsiniz. Bilmediğim için soruyorum, Epicgames'de tahmini indirme süresi verilmiyor mu ?
verilmiyor malesef

Konu sahibinin internet hızını tahmin ediyorum. Speedtest sonucu atar mısın?

PING​

109
ms

JITTER​

26
ms

DOWNLOAD​

7.9
Mbps

UPLOAD​

10.0
Mbps hocam tekrar yaptım bu doğru olan

verilmiyor malesef

PING​

109
ms

JITTER​

26
ms

DOWNLOAD​

7.9
Mbps

UPLOAD​

10.0
Mbps hocam tekrar yaptım bu doğru olan
Hocam 8Mbps ile saniyede 2MB indirme hızı alamazsınız. Doğru olduğuna emin misiniz?

PING​

7
ms

JITTER​

7
ms

DOWNLOAD​

42.0
Mbps

UPLOAD​

57.6 indirmeyi durdurdum

internet çıldırdı modemden alev geliyor