GTA 5 North Yankton'a Nasıl Gidilir?

LifeStyleSs

Centipat
Daha fazla  
Oyunun görevleri bitti. PS4 Pro üzerinden oynuyorum GTA 5'i. ilk görevdeki ve Bury the Hatchet görevinde gittiğimiz North Yankton çizdiğim gibi uçaklarla gidebilir miyim? İyi günler.

2B16CF55-6C52-4B7D-AFA8-AEA210E9E6AA.jpeg

Oyunun görevleri bitti. PS4 Pro üzerinden oynuyorum GTA 5'i. İlk görevdeki ve Bury the Hatchet görevinde gittiğimiz North Yankton çizdiğim gibi uçaklarla gidebilir miyim? İyi günler.

Eki Görüntüle 579273

Bildiğim kadarıyla normal oyunda gidemiyorsunuz göreve özel. PC üzerinden oynasaydınız Simple Native Trainer ile ışınlanabilirdiniz ama PS4 üzerinden oynuyorsunuz.

Ben bugün baktım. Bazı hareketler ve ilerlemeler yapıp bug yapıyorlar. Ardından bury the hatchet görevinde Trevor ile denizin üstünde giderken pad ile Trevor öldürüp direktör moda giriyorlar. Işınlanıyorşar north yanktona
Bu arada trainer ile gidilmiyor. Çünkü haritadan silinmiş bir yer o yeri oluşturup gidiliyor. Denedim uçakla baya uzaklara gittim yoktu. PC üzerinde mod ile north Yankton oluşturulup gidiliyordu. Ee bende oyunda bitti gidemiyorum :(

Son düzenleme:
Hayır, sadece göreve özel bir yer. 3. parti modlarla North Yankton'ı test ettiğim de tam tamamlanmamış kısımları olduğu için orada pek gezinmenin bir manası da yoktu.

Rockstar Games tarafından zaten yarım tamamlanmış bir harita olduğu için kullanıma şimdilik açık değildir.

Geri
Yukarı