Çözüldü GTA 5 olmasına rağmen "satın al" diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kiowa34

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikler merhaba arkadaşlar 2015 veya 2016 yılında tam hatırlamamaktayım.
Rockstargame üzerinden GTA 5 aldım.
Hesap benim hesabım başka birinden satın alma vs. değil.
2 gün önce oyuna girmek istediğimde rockstargames programı bana oyunu oyna değil de satın al demekte.
Desteğe yazdığımda ise geri dönüş yapılmadı.
Rocstargames site üzerinden GTA 5 oyunu hesabımda tanımlı fakat programı açtığımda satın al demekte bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olur musunuz?
Örnek resimler aşağıda gözükmekte.

gta51.png

gta52.png

Öncelikler merhaba arkadaşlar 2015 veya 2016 yılında tam hatırlamamaktayım.
Rockstargame üzerinden GTA 5 aldım.
Hesap benim hesabım başka birinden satın alma vs. değil.
2 gün önce oyuna girmek istediğimde rockstargames programı bana oyunu oyna değil de satın al demekte.
Desteğe yazdığımda ise geri dönüş yapılmadı.
Rocstargames site üzerinden GTA 5 oyunu hesabımda tanımlı fakat programı açtığımda satın al demekte bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olur musunuz?
Örnek resimler aşağıda gözükmekte.

Eki Görüntüle 982502

Eki Görüntüle 982503
Doğru hesabı girdiğinden emin misin?

Oyun bilgisayarınızda kurulu ise interneti kapatarak açın, ardından oyun içerisinde interneti aktif edin. Belki otomatik olarak oyunu aktive eder.

GTA 5 internet yokken oynanmıyor.
Arkadaşlar canlı desteğe bağlanıp sorunu çözdüm.

Şu an bende de aynı sorun mevcut bende 2017 yılında almıştım en son 1 yıl önce oynamışım bugün yeniden oynamak için yukledım fakat "satın al" yazıyor Rockstar destek ekibine yazdım bana geri dönüş sağladılar önerdikleri çözümü uyguladım fakat işe yaramadı. Lütfen nasıl çözdüğünü söyler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı