GTA 5 Online arkadaş arıyorum

MetehaNTR59

Hectopat
Daha fazla  
GTA V'i Epic Games'ten bedavaya almıştım, sadece 1 tane arkadaş bulabildim. Yaşım 13. bulduğum arkadaşım da her zaman aktif değildi. Eğer oynamak isteyen varsa oyundaki adım: Metehantr59, Discord adım: 𝕄𝕖𝕥𝕖𝕙𝕒𝕟𝕋ℝ𝟝𝟡#9142.

Yaş fark etmez, saygılı olsun yeter. Gelin heistler yapalım, playlistler yapalım. Gelirseniz sevinirim. 🙂 hee bu arada rp de yapabiliriz ama ben hiç oynamadım rp.

Bizim ekip sana uyuyor. Ama tek sorun var bizimkiler biraz toxic oluyor.
Discord adınızı yanlış sanırım.
GTA V'i Epic Games'ten bedavaya almıştım, sadece 1 tane arkadaş bulabildim. Yaşım 13. bulduğum arkadaşım da her zaman aktif değildi. Eğer oynamak isteyen varsa oyundaki adım: Metehantr59, Discord adım: 𝕄𝕖𝕥𝕖𝕙𝕒𝕟𝕋ℝ𝟝𝟡#9142.

Yaş fark etmez, saygılı olsun yeter. Gelin heistler yapalım, playlistler yapalım. Gelirseniz sevinirim. 🙂 hee bu arada rp de yapabiliriz ama ben hiç oynamadım rp.

Ayrıca PC'den mi oynuyorsunuz?

Son düzenleme:

tamam 14 yaşındayım beraber gta 5 online oynarsak sevinirim d:
tamam 14 yaşındayım beraber gta 5 online oynarsak sevinirim d:
discort adın yanlış olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı