GTA 5 Online boş sunucuya atıyor

shihura

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarımla ya da public sunucuda oynarken sol tarafta herkes left atmış gözüküyor. Sunucuda sadece ben kalıyorum. Arkadaşlarımda da ben çıkmış olarak gözüküyorum. Oyunu oynayamaz hale geldim. Diğer arkadaşlarımda olmuyor sadece ben yaşıyorum. Nasıl çözebilirim?

İnternet bağlantınız stabil değildir. Benimde böyle bir sorunum olmuştu, servis sağlayıcısını aradığımda problem olduğunu teknik ekibin düzelteceğini söyledi ve öyle oldu. Kablolu bağlantı deneyebilirsin.

İnternetinizden kaynaklı bir problem kablosuz kullanıyorsanız kabloluya geçebilirsiniz. Hatta bu sorununuzu manuel olarak yapmanın yolu da var görev yöneticisinden GTA 5'in ağ kullanımını askıya alıp 10 saniye bekledikten sonra olur. Muhtemelen yüksek pingden veya kopmadan oluyordur.

Arkadaşlarımla ya da public sunucuda oynarken sol tarafta herkes left atmış gözüküyor. Sunucuda sadece ben kalıyorum. Arkadaşlarımda da ben çıkmış olarak gözüküyorum. Oyunu oynayamaz hale geldim. Diğer arkadaşlarımda olmuyor sadece ben yaşıyorum. Nasıl çözebilirim?

Yüksek ping, uzun süre hareketsiz kalma sunucu değişikliğinin otomatik olarak yapılmasına sebep oluyor. Bu yüzden ping değerlerini kontrol et ve sunucularda aktif rol almaya gayret göster. Sunucun değiştiği zaman arkadaşların yanına gelebilir ya da sen tekrar yanlarına gidebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı