GTA 5 Online Ev Alınmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
GTA 5'e yeni başladım. Telefondan ev satın alma sitesine girince "Buy"a bastıktan sonra Siemon'un beni araması gerektiğini ve ondan sonra ev alabileceğim yazıyor. Ama Siemon beni aramadı. Bu yüzden ev alamıyorum. Çözümü nedir?

15593817952594502335283323640634.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5'e yeni başladım. Telefondan ev satın alma sitesine girince "Buy"a bastıktan sonra Siemon'un beni araması gerektiğini ve ondan sonra ev alabileceğim yazıyor. Ama Siemon beni aramadı. Bu yüzden ev alamıyorum. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 566300
Bende de aynı sorun var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda ilk dakikada girdiği marketi haritadan bul oraya git bir şeyler al aramazsa sanırım görev yapmak gerekiyor bende görevlere başlayacağım çözülür umarım.

Bende de aynı sorun var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda ilk dakikada girdiği marketi haritadan bul oraya git bir şeyler al aramazsa sanırım görev yapmak gerekiyor bende görevlere başlayacağım çözülür umarım.

Aradı mı?

Bazıları markette birkaç dakika takılmış sende dene istersen bende onu deneyeceğim.

Denedim aramadı yeni karakter oluşturcam öyle yapacağım bakalım.
Arkadaşlar cözümü buldum yeni karakter oluşturup başlangıcı gecmiyoruz dediklerini yapıyoruz 5 level olunca markette bekliyoruz arıyor yapamadıgınız bir yer olursa yazın yardım ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı