GTA 5 Online geçilmeyen görev

İşletim sistemi
Windows 10

Kaga1n

Centipat
Epic Games GTA 5'i ücretsiz yapınca almıştım, yükledim oynamaya başladım Online moda girdim. Buraya kadar her şey güzelde bu Online modda başta herkeste belirli görev yerleri mi ne var arkadaşımla girmiştik story modda franklinin lamar la bir araba galerisinden görev aldığı yer arkadaşım sende gözüküyor mu dedi bende yok bende başka hiçbir şey yoktu. Yanlış hatırlamıyorsam turuncu muydu sarı mıydı unuttum neyse target işareti olan bir adam vardı haritada etrafıda sarı bir yuvarlak içersindeydi arkadaşımda o görev gözükmüyordu yine de ben gidelim dedim gittik o adamı aldık o adam bizi los santos customs a götürttü. Arabayla girilen yere ben bir türlü giremiyordum adam arabamdayken sonra arkadaşıma söyledim onun arabasına bindik öyle giriş yapabildik ve adam oraya girdi. Sonra bende yine diğer ana görevler açılmadı. 4-5 kere denememe rağmen geçemediğim bir görev sürekli GTA 5 Online'den çıkmak zorunda kalıyorum. Görevin başı böyleydi şimdi ise bana bir araba almamı söylüyor Epic Games Premium Edition'la verdiği için GTA 5'i Free arabalar var internette ama garajım olmadığı için hiçbirini alamıyorum garaj alayım diyorum onu da alamıyorum. Rastgele sokaktan bulduğum bir arabayla los santos Custom'e girdiğim zaman ise sol üstte bir şeyler yazıyor ve arabayı modifiye etmeye başlıyorum arabayı modifiye ettikten sonra normalde çıkılması lazım ama beni çıkartmıyor altta araba satın al yazıyor. Araba alacağımda aldırmıyor çıkmam gerekiyor o Los Santos Custom'dan ama ESC'ye bastığımda normalde yanda araba modifiyesi kategorilerinin gitmesi lazım sonrada Enter'e basıp çıkacağım ama o yandaki kategoriler gitmiyor ESC'ye 500 kere bassamda gitmiyor. Hiçbir şekilde oradan çıkamıyorum acaba yanlış mı modifiye ettim diyorum aşka modifiye şekillerini deniyorum yine de çıkamıyorum ve hiçbir şey yapamıyorum arkadaşın serverine gitmek istediğimde de bir hata karşıma çıkıyor bayağı bayağı sinir oldum yeni Social Club'u açmaya çalışıyorum oda olmuyor çıldırmak üzereyim biri yardım etsin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu öğretiyor sana. İlk karakterini yapınca soru soruyor, tutorial ister misiniz tarzı. Kabul edersen birkaç basit görev veriyor.

Şu anki görevinde Los Santos Custom'da arabaya tracker takman ve insurance alman gerekiyor.

Tüm tutorial görevleri bitmeden ana görevlere katılamazsın.

Buradan tutorial görevlerinde ne yapman gerektiğini bulabilirsin.

Oyunu öğretiyor sana. İlk karakterini yapınca soru soruyor, tutorial ister misiniz tarzı. Kabul edersen birkaç basit görev veriyor.

Şu anki görevinde Los Santos Custom'da arabaya tracker takman ve insurance alman gerekiyor.

Tüm tutorial görevleri bitmeden ana görevlere katılamazsın.

Buradan tutorial görevlerinde ne yapman gerektiğini bulabilirsin.
Arkadaşın dediği gibi yanlışlıkla görevlere girmişsiniz. Bunları yapmanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı