GTA 5 Online Girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Uzun süre sonra "GTA 5" indirip oynayayım dedim fakat oyunun sadece offline modu oynanabiliyor. Her oyunu açtığımda 71 MB'lık güncelleme yapıyor. Bu güncelleme benim için dert değil ama Online giremiyorum. Ekran görüntüsü ektedir. Offline modda gir diyorum resimdeki yerde. Oyun içinden tekrar girmeye çalışıyorum sonra diğer resimdeki sorun oluyor. Bilen arkadaşlar yardım ederse memnun olurum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    686,8 KB · Görüntüleme: 32
Bu sorun sadece sizde değil global bir sorun şuanda. Bir çok kişinin tüm mal varlığı gitmiş, yüzlerinde ise makyaj bulunmakta. Çok garip. İki adet söylenti var birisi hackerlar tarafından saldırı yapıldığı diğeri ise Rocstar Games' in oyunda hile yapanların her şeyini silmek istemesi fakat bunu ayırt edemediği araya masumlarında kaynayaraktan çoğu kişinin profilini sildiği. Olayın nasıl geliştiği bizi ilgilendirmiyor. Şuanda bildiğimiz tek şey Rocstar Games' in bu durumu düzeltmeye çalışması. Bir kaç arkadaşım sabah saatlerinde sorunu oyundan bir kaç dosyayı silip dosya doğrulama aracılığıyla tekrar yükleyerekten çözmüştü. Size de tavsiye ederim

Bu sorun sadece sizde değil global bir sorun şuanda. Bir çok kişinin tüm mal varlığı gitmiş, yüzlerinde ise makyaj bulunmakta. Çok garip. İki adet söylenti var birisi hackerlar tarafından saldırı yapıldığı diğeri ise Rocstar Games' in oyunda hile yapanların her şeyini silmek istemesi fakat bunu ayırt edemediği araya masumlarında kaynayaraktan çoğu kişinin profilini sildiği. Olayın nasıl geliştiği bizi ilgilendirmiyor. Şuanda bildiğimiz tek şey Rocstar Games' in bu durumu düzeltmeye çalışması. Bir kaç arkadaşım sabah saatlerinde sorunu oyundan bir kaç dosyayı silip dosya doğrulama aracılığıyla tekrar yükleyerekten çözmüştü. Size de tavsiye ederim
Tamam da hangi dosyalar? Bilgilendirme için teşekkürler.

Ben tüm DLL dosyalarını sildim, şimdi deneyeceğim bakalım.
Herkeste düzelmiyor ve bu zaten geçici bir yöntem. Tahminimce Rocstar Games Pazar gününe kalmadan temiz bir update yayınlar ve rahatca girersiniz. Ayrıca bu çözüm işe yaramazsa farklı çözüm yöntemleri önerebilirim.

Herkeste düzelmiyor ve bu zaten geçici bir yöntem. Tahminimce Rocstar Games Pazar gününe kalmadan temiz bir update yayınlar ve rahatca girersiniz. Ayrıca bu çözüm işe yaramazsa farklı çözüm yöntemleri önerebilirim.
Maalesef işe yaramadı, inşallah yakın zaman bir update yayınlanır, singleplayer oynamaktan bıktım.

Olayı tam anlatamayacağım için bir video linki atacağım. Bu videoyu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kişilerinde çözdüğü yazılıyor. Şahsen ben bu videodaki çözümü farklı bir sorunda kullandığımda çözüme ulaşmıştım

Olayı tam anlatamayacağım için bir video linki atacağım. Bu videoyu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kişilerinde çözdüğü yazılıyor. Şahsen ben bu videodaki çözümü farklı bir sorunda kullandığımda çözüme ulaşmıştım
Video açılmıyor.

Geri
Yukarı