GTA 5 Online girmeyin

Ben 2019 yılında oynamaya başladım ve hile doluydu. Sabrettim 3 yıl oynadım ama bir şey değişmedi. 2022'de bir daha yüklememek üzere oyunu sildim.

Oyunu startup meta dosyası ile oynuyorum. Galiba hileler bu dosyayı kullanan kişilerin oynadığı sunucularada giremiyor.

cidden yazık bunları yapınca ellerine ne geçiyor anlamıyorum.
bende hile kullandım ama sadece lvl ve para hilesi başkasının oyun zevkini asla bozmadım.

Oyunu startup meta dosyası ile oynuyorum. Galiba hileler bu dosyayı kullanan kişilerin oynadığı sunucularada giremiyor.

Onu duymuştum ne kadar güvenilir acaba ban konusunda?

Son düzenleme:
Olabilir, olmayabilir. Çünkü direk sizin oyununuzu çökert edebiliyorlar. Ben bir arkadaşımdan biliyorum.

Bende oyuna girdiğimde arabadaykan karakter bayılıyor ve bütün oyuncular sahilde doğuyor toplanıyor hilelerde onları öldürüyor tek tek artık hilelerden kaçmak için normal tek başıma oynuyorum çünkü adam oyunun ortasına devasa gemiden spawnldı bir de 3 4 tane renkli uzaylı vardı çok değişikti videosunu aldım ama nasıl reportlarım bilmiyorum adam da rüzgar güllü falanda vardı.

Bende oyuna girdiğimde arabadaykan karakter bayılıyor ve bütün oyuncular sahilde doğuyor toplanıyor hilelerde onları öldürüyor tek tek artık hilelerden kaçmak için normal tek başıma oynuyorum çünkü adam oyunun ortasına devasa gemiden spawnldı bir de 3 4 tane renkli uzaylı vardı çok değişikti videosunu aldım ama nasıl reportlarım bilmiyorum adam da rüzgar güllü falanda vardı.

Boşuna rapor etmeyin, 100% eminim kullandığı menüde kesinlikle Report Protection vardır. Attığınız rapor boşa gider. Banlanmasının tek yolu bir Rockstar adminin onu banlaması.

Ne zaman çözüm bulacak acaba bu hilecilere s**kstar.
Bu hileciler yüzünden banlanan suçsuz oyuncuların emeklerinin çöp olması ve haksız yere banlanan kişilerin banlarını da kaldırmıyorlardır para düşkünü Rockstar 🤬
Rezalet bir hile koruma sistemi gerçi hile koruma sistemi var mı yok mu ondan bile şüpheliyim.

1.66 güncellemesi geldi arkadaşlar.Hesabınız güvende, artık hileciler hesabınızın statlarıyla oynayamıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı