GTA 5 Online Heist Görevleri Nasıl Yapılır?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
İki gün önce Online'a başladım fakat hiçbir bilgim yok. Heist görevlerini daha önceden duymuştum onları nasıl yapabilirim? Bir de paramı nasıl hızlıca arttırabilirim?

Heist görevleri için, 'high end apartments ' adında olan evlerden bir adet satın alıp o evin içerisinde ki H odasına gireceksiniz ve heisti başlatacaksınız.

Para arttırma kısmı için ise bol bol final heist görevleri yapıp şirket görevleri yapabilirsiniz. Şirket olayını Youtubeden araştırabilirsiniz.
Bu arada ben sizin açacağınız heist görevlerine odaklandım büyük ihtimal biliyorsunuzdur ama telefona yeşil arka planlı mesajlar geliyor heist olan, bunlar başkalarının açtığı görevler onlara girin.

Yanlış anlamazsanız bildiğim kadarıyla oyunda arkadaşa para aktarabiliyorsunuz, isterseniz size 10M$ aktarabilirim. Oyunu çok oynadım online de var olan herşeyi satın aldım artık oynamıyorum. Ciddi miktar para da kaldı size aktarabilirim.

Oyunda arkadaşa para aktarımı yok maalesef.
Bir çocuk Mod Menü açıp havadan çuval çuval para yağdırıyordu, herkesi de yanına ışınlıyordu. Paraları alıp alıp milleti öldürüyordum. O paradan hala kaldı. :D . Para aktarma olursa ben de aktarırdım.

@EIljah'ın da dediği gibi "High End" katagorisinden bir ev alacaksın. En ucuzu 190-200bin dolardı. Arkadaki odaya girip görev seçtikten sonra hazırlık görevlerini yapıp asıl soyguna başlıyorsun. Tavsiyem soygunların hepsini bitirdikten sonra bol bol "Pacific Bank Heist" tamamlaman. Daha sonra "Facility" alıp ordaki görevleri yapabilirsin. Arkadaşlarım "Facility" görevlerinin daha fazla para getirdiğini söylemişti. Bulabilirsen başkasının açtığı heistlara da girebilirsin. En az 15-20% pay istemeyi unutma. (=

Son düzenleme:
Yanlış anlamazsanız bildiğim kadarıyla oyunda arkadaşa para aktarabiliyorsunuz, isterseniz size 10M$ aktarabilirim. Oyunu çok oynadım online de var olan herşeyi satın aldım artık oynamıyorum. Ciddi miktar para da kaldı size aktarabilirim.
Hocam valla bana da atın bounty sistemi ile oluyormuş galiba fakir kaldım. 19 seviyeyim. Millet anca kafama nereden geldiği bilinmeyen bir yerden roket fırlatıyor. (Oyun hala kurulu ise tabii.)

Son düzenleme:
Para arttırma kısmı için ise bol bol final heist görevleri yapıp şirket görevleri yapabilirsiniz. Şirket olayını Youtubeden araştırabilirsiniz.
Hocam şirket olayını açıklama şansınız var mı? Ben genellikle ya davetlerden Heist görevlerine giriyorum veya odadan görev arayarak giriyorum. Şirket için bir şey satın almak mı lazım?

Geri
Yukarı