GTA 5 Online Hile Nasıl Şikayet Edilir?

attack1994

Decapat
Daha fazla  
Bu insanlar bir arkadaşım Twitch Studio beta programı ile Twitch'te yayın yapıyorken yayına hile ile GTA 5 sunucumuza girmek ve trollemek süretiyle sorun çıkarıyor. En son seferinde de Allah'a küfür ettiler vs rahatsızlık veriyorlar. Bu insanlara herhangi bir rapor şikayet veya SS dahilinde yaşanan sıkıntıdan dolayı Mac ban atılmasını GTA 5 Online'da nasıl sağlarım? Bir bilen yardımcı olabilir ise sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 54
  • ss1.png
    ss1.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
  1. “P” ya da “ESC” tuşu ile oyunu durdurun. “ONLINE” sekmesine geçin.

2. “Players”kısmını enterla seçin ve hileci karaktersizin ismini seçin.

3. “Report” yazan yeri enterlayın ve “Exploit” seçeneğini seçin. Bu seçenek oyundaki bir tür boşluğu kullandığını (hack yaptığını) söylemeye yarar.

1. “P” ya da “ESC” tuşu ile oyunu durdurun. “ONLINE” sekmesine geçin.
  2. “Players”kısmını enterla seçin ve hileci karaktersizin ismini seçin.
  3. “Report” yazan yeri enterlayın ve “Exploit” seçeneğini seçin. Bu seçenek oyundaki bir tür boşluğu kullandığını (hack yaptığını) söylemeye yarar.

Adam 6 yıldır kullanıyorum ban yemem dedi tahminen adını falan değiştiriyor, yani çok işe yaramayabilir. Bir de canlı yayında ettiği hakaretler söz konusu Allah'a hakaret filan var ağır konuşmalar. Bunların kayıtları da var Twitch yayını olduğu için başka bir yöntemi yok mu?

Adam 6 yıldır kullanıyorum ban yemem dedi tahminen adını falan değiştiriyor, yani çok işe yaramayabilir. Bir de canlı yayında ettiği hakaretler söz konusu Allah'a hakaret filan var ağır konuşmalar. Bunların kayıtları da var Twitch yayını olduğu için başka bir yöntemi yok mu?
Rockstar bunları banlamıyor malessef. Şikayet etmenizin işe yarayacağını sanmıyorum.

Bu sorunu köfte kalkanıyla çözebilirsin hiçbir şekilde bir daha oyununa giremezler sende gönül rahatlıyla o şahısı kışkırtabilirsin Twitch'den YouTube'da aratabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı