GTA 5 Online hile sonrası hesap sıfırlandı

Arkadaşlar GTA 5 Online'da hile yaptığım için hesabim sıfırlandı para duruyor fakat ev yok. M tuşuna bastım ev lokasyonu da yok. 5 levelde tüm görevler açılıyor muydu? Çünkü şu an hiçbir göreve giremiyorum.
1. Evet 5 seviyede açılıyor ve High-End bir bina lazım. Gelen heist davetlerne katılman gerek.
2. Oyunculara sunulan Hile'ye karşı yasaklanma adına tanılan bir şans bu hesap sıfırlaması. Bir daha yaparsan Online'ye veda et.
3. Gerek yok güzel dostum hile yapmana. Oynayarak elde et daha uzun süreli oyun zevki yaşarsın güevn bana.

İlayda hariç geri kalan tatava yapmayın.
Hile kullanmışsın alkışlamamızı mı bekliyorsun. Bir de saygısız bir üslupla yanıt veriyorsun. Umarım moderatörler noktalamadan sonra boşluk bırakmamamıza baktığı gibi bunları da görüyordur.

Evet açılıyor. 100-120 level gibi bir sayıya ulaştığında oyunu eski tadında oynayabilirsin. Hızlı level atlamak için ise 2x etkinlikleri oluyor. Daha fazla para ve RP şeklinde. Bunları oynayıp hem eğlenirsin hem para kazanırsın hem level atlarsın.

Hile kullanmışsın alkışlamamızı mı bekliyorsun. Bir de saygısız bir üslupla yanıt veriyorsun. Umarım moderatörler noktolamadan sonra boşluk bırakmamamıza baktığı gibi bunları da görüyordur.

Kullanmanın doğru olmadığını biz de biliyoruz. Yüzlerce yapıp yemeyenler var onlara bir şey demen gerekir. En azından yapıp dersimizi aldık.

Evet açılıyor. 100-120 level gibi bir sayıya ulaştığında oyunu eski tadında oynayabilirsin. Hızlı level atlamak için ise 2X etkinlikleri oluyor. Daha fazla para ve RP şeklinde. Bunları oynayıp hem eğlenirsin hem para kazanırsın hem level atlarsın.

Bu arada düzgün cevabınız için teşekkür ederim.

Hile yapanlara nedir bu karsi tutumunuz pek anlamadim. Oyunu sabote etmedikce bir sikinti yok bencr. Ben son PS3'te GTA 5 hile açmıştım. İsteyene XP, Para atıyordum. Herkesi toplayıp canavar kamyon yaratip yarıştırıyorduk. Jet yaratıp yine yarıyorduk. Oyunu sabote edenleri de RPG yağmuru. :)

Ben iyilik meleği idim :)

Hile yapanlara nedir bu karsi tutumunuz pek anlamadim. Oyunu sabote etmedikce bir sikinti yok bencr. Ben son PS3'te GTA 5 hile açmıştım. İsteyene XP, Para atıyordum. Herkesi toplayıp canavar kamyon yaratip yarıştırıyorduk. Jet yaratıp yine yarıyorduk. Oyunu sabote edenleri de RPG yağmuru. :)

Ben iyilik meleği idim :)
Abartmadan sorun değil. Eğlencesine açılabilir. Ama oyunu dediğin gibi sabote etmek linç edilecek bir durumdur.

Geri
Yukarı