GTA 5 Online hileci admin beni oyundan atıyor

İsimsiz14

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlr bir hileci nasıl admin olabiliyor ya? Sürekli oyundan atıyor beni kendim invite only session girdim. Orada tektim modifiyecide araba ayarlarken geldi yine "s. A" yazdı. Beni oyundan attı güya adminmiş. Boşuna raporlama adminim işe yaramaz vs. dedi ne yapacağım ben?

Son düzenleyen: Moderatör:

irfanumut

Hectopat
Makaleler
2
Yer
System 32
Daha fazla  
Meslek
Visual Graphics Designer
Arkadaşlr bir hileci nasıl admin olabiliyor ya? Sürekli oyundan atıyor beni kendim invite only session girdim. Orada tektim modifiyecide araba ayarlarken geldi yine "s. A" yazdı. Beni oyundan attı güya adminmiş. Boşuna raporlama adminim işe yaramaz vs. dedi ne yapacağım ben?

Kurtuluşu yok hocam fek nick değiştirip farklı biri zannettirebilirsin sadece.

naesS4

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Adminlikle alakası yok. Rockstar'la iletişime geçin, belki yardımcı olurlar. Ve mümkünse elinizde birkaç tane ekran kaydı ve ekran görüntüsü olsun.

Twidark

Centipat
Daha fazla  
Bir hilecinin admin olacağını düşünmüyorum, siz rockstar ile iletişime geçin eğer geri dönüş yaparlarsa admin olması da bir işe yaramaz banlanır.

KS
KS
İ

İsimsiz14

Centipat
Daha fazla  
Adminlikle alakası yok. Rockstar'la iletişime geçin, belki yardımcı olurlar. Ve mümkünse elinizde birkaç tane ekran kaydı ve ekran görüntüsü olsun.

Keşke o kadar kolay olsa gelmesi ile oyunun kapanması bir oluyor zaten.
Bir hilecinin admin olacağını düşünmüyorum, siz Rockstar ile iletişime geçin eğer geri dönüş yaparlarsa admin olması da bir işe yaramaz banlanır.

Elimde belge yok ki.
Sana musallat olmuş. İsmini değiştirmeyi dene.

Onu nasıl yapabilirim?

AkınTR

Centipat
Bir süre oyuna girme ismini istersen değiştirebilirsin fakat sakın raporlama bence çünkü hileci seni banlatma ihtimali var spam ile. Rockstar Support'a gönderebilirsiniz SS alıp mutlaka ilgileneceklerdir.
Türkçe dil desteği bile olmayan oyunda Türkçe admin gülünç :D.

Yukarı