GTA 5 Online hilelerden nasıl kurtulunur?

Tahah

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Uzun süredir GTA 5 oynuyorum çok keyif alıyorum FiveM, Online, story her halini oynadım fakat Online da 10 yaşında çocuklar bana nerede olursam olayım katılıp beni oyundan atıyor ve GTA'nın geri açılması çok uzun sürüyor.

Uzun süredir GTA 5 oynuyorum çok keyif alıyorum FiveM, Online, story her halini oynadım fakat Online da 10 yaşında çocuklar bana nerede olursam olayım katılıp beni oyundan atıyor ve GTA'nın geri açılması çok uzun sürüyor.

Kendi özel sunucunuzda oynayabilirsiniz arkadaşlarınızda oraya gelebilir.

Adamlar beleşe 100 tane hile veriyor, aylar önce kullanıp para hilesi yapmıştım. Para hilesi yapınca oyunun bir amacı kalmamıştı bir gün sonra sıkıldım ve oyunu sildim.
En iyisi arkadaşını alıp my session açıp gezmek.

Public sessiona girip bilgisayarınızdan kaynak izleyicisini çalıştırıp GTA5.exe'yi askıya alın. Yaklaşık 5-10 saniye sonra işlemi sürdürün. Oyuna döndüğünüzde herkes sunucudan ayrılacaktır. Bu arada private sessionda herhangi bir prep, cargo görevi yapamazsınız.

Olay arkadaşlae.

Maalesef kendi sunucunun haricinde pek bir şey yapamazsin.

İnvite onlide oynuyorum hep publiclerde zaten hile kaçınılmaz ama adam orayada geliyor. Farklı bir season türümü var?
Özel oda haricinde kurtulunmaz.

Adamlar Black listlerine alıyorlar istedikleri zaman yanımıza geliyorlar hareketimizi görüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı