GTA 5 Online kaç garaj alabilirim?

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iki tane soru soracağım.
1•GTA 5 Online'da kaç tane garaj alabilirim. Sanırım benim 6 tane garajım var başka garaj alamıyorum, alırken başka birisiyle takas etmemi söylüyor ama yapmak istemiyorum bunun çaresi var mıdır yoksa ben mi yanlış yapıyorum?

2• Diyelim ki garajımı başka garaj ile takas ettim; önce ki garajımda ki araçlar yeni garaja mı geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
1•GTA 5 Online'da kaç tane garaj alabilirim. Sanırım benim 6 tane garajım var başka garaj alamıyorum, alırken başka birisiyle takas etmemi söylüyor ama yapmak istemiyorum bunun çaresi var mıdır yoksa ben mi yanlış yapıyorum?

2• Diyelim ki garajımı başka garaj ile takas ettim; önce ki garajımda ki araçlar yeni garaja mı geliyor?

Disco simgeli yerde de garaj var orayı alabilirsin.

Eğer hala değişmediyse her bina türünden 1 tane satın alabiliyorsun.
Koca koca binlarda da garajım var derme çatma bir garajım da var ama bina da satın alamıyorum, normal derme çatma bir garajda alamıyorum.
Disco simgeli yerde de garaj var orayı alabilirsin.
Disco simgeli derken? :) Vallaha map üzerinde çok fazla simge var baktım da şimdi bulamadım disco simgesini. Acaba telefondan bakınca mı gösteriyor?

İstediğin kadar alabilirsin. Hepsi gelir.
Mesela yani.

Koca koca binlarda da garajım var derme çatma bir garajım da var ama bina da satın alamıyorum, normal derme çatma bir garajda alamıyorum.

Disco simgeli derken? :) vallaha map üzerinde çok fazla simge var baktım da şimdi bulamadım disco simgesini. Acaba telefondan bakınca mı gösteriyor?

Yok o disco simgeli yeri alacaksın normal şeyleri nereden alıyosan oradan özelleştirirken garaj da eklicen ismi nightclup.

Yeni konular

Geri
Yukarı