GTA 5 Online moda geçerken modlar nasıl deaktif edilir?

İşletim sistemi
Windows 10

RSLNBOSS

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,
GTA 5 Online hakkında pek bir bilgim yok ancak mod yapmanın ban sebebi olduğunu öğrendim, ancak oyunun hikayesini de modlu şekilde oynamak istiyorum.
GTA 5'e yükleyeceğim modları kaldırmadan hani Online moda geçince deaktif edip daha sonra oyunun hikayesini oynayacağım zaman nasıl tekrardan aktif edebilirim.
Bu konuda beni bilgilendirirseniz detaylı olarak çok müteşekkir olurum :D şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef modları silmeden Online sürüme geçemezsiniz. Lakin şöyle bir şey yapabilirsiniz, oyun dosyalarını kopyalayıp yeni bir klasöre koyarsanız orda modlayıp oynayabilirsiniz. Online moda geçmek isteyince öbürüne geçebilirsiniz.

Maalesef modları silmeden Online sürüme geçemezsiniz. Lakin şöyle bir şey yapabilirsiniz, oyun dosyalarını kopyalayıp yeni bir klasöre koyarsanız orda modlayıp oynayabilirsiniz. Online moda geçmek isteyince öbürüne geçebilirsiniz.
Peki yalnızca mod klasörünü kopyalayıp online moda geçerken silip daha sonra tekrardan eklesem bir sıkıntı olur mu ? çünkü oyunun dosyalarının hepsini kopyalayacak alanım yok ne yazık ki

Peki yalnızca mod klasörünü kopyalayıp online moda geçerken silip daha sonra tekrardan eklesem bir sıkıntı olur mu ? çünkü oyunun dosyalarının hepsini kopyalayacak alanım yok ne yazık ki
İşe yarayabilir lakin her mod sildiğiniz zaman oyun dosyalarını kontrol ettirmeniz gerekebilir.

Geri
Yukarı