GTA 5 Online Nasıl Oynanır?

İşletim sistemi
Windows 8.1

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar Epic Games'ten GTA V ücretsiz aldım, Online'da ne yapacağımı bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor bir sürü seçenek var nasıl ilerliyoruz neler yapabiliyoruz?

İki linkten de neler yapabileceğini rahatlıkla öğrenebilirsin.

İlk önce market falan soyarak para kazan. Sonra Missions kısmından görev yaparak daha büyük miktarda para kazanabilirsin. Başkalarının heistlerine katılabilirsin. En çok para getiren final heist olacaktır yani final heist daveti gelirse kaçırma. Ev, ofis derken CEO olup Vehice Warehouse satın al. Araba import/exportu yapmaya başla en basitinden.

Sunucuda başkaları tarafından rahatsız edilmemek için serverda tek başına kalma yöntemini uygula. Google'da mevcut.

İlk önce market falan soyarak para kazan. Sonra missions kısmından görev yaparak daha büyük miktarda para kazanabilirsin. Ev, ofis derken vehice warehouse satın al. Araba import/exportu yapmaya başla en basitinden.

Gerek yok gerek yook. Preminum Edition alıyor adamlar beleşe. Boru değil içinde şirket var, bunker var moto kulup ev var araçlar var 1M para var. Şirketi işletmeyi öğrense yeter zaten başladıkları gibi hızlıca para kazanabiliyorlar.
Gerisi gelir. Dediğim seriyi izlesinler. Bütün yollar anlatılmış.
Ama sonradan heistlerden para kazanıyorsun. Pasific standard job ideal mesela. Az para kasmadım onla hey gidi 527 level.

Gerek yok gerek yook. Preminum Edition alıyor adamlar beleşe. Boru değil içinde şirket var, bunker var moto kulup ev var araçlar var 1M para var. Şirketi işletmeyi öğrense yeter zaten başladıkları gibi hızlıca para kazanabiliyorlar.
Gerisi gelir. Dediğim seriyi izlesinler. Bütün yollar anlatılmış.
Ama sonradan heistlerden para kazanıyorsun. Pasific standard job ideal mesela. Az para kasmadım onla hey gidi 527 level.

Bana 1 m değil 500 bin geldi, sebebini biliyor musunuz?

Geri
Yukarı