GTA 5 Online Para Kazanma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BuRaKBoSs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır GTA 5 oynuyorum fakat tam istediklerimi yapamadım sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.
  1. GTA Online'da soygun dışında nasıl çok para kazanabilirim?
  2. GTA Online'da satın alıp modifiye ettiğim aracımı patlattılar ve araç bir daha gelmedi onu nasıl geri alabilirim?
  3. GTA Online'da bütün yarışları yaptım fakat YouTube'da izlediğim uçmalı havada dönmeli parkurlar olan yarışların çoğunu oynamadım o yarışları nasıl açabilirim?
  4. Oyun ayarlarını Windows 8.1'de fazla açamıyordum, oyunda kasmalar oluyordu ama şimdi Windows 10 ile oyunda istediğim ayarları rahatça açıyorum ve kasma derdim olmuyor ve 30 FPS üstü alıyorum (advenced grapic dahil) ama onu korkudan kapattım, bu kadarı normal değil diye oyun kasmıyor çok güzel, ama ekran kartına bir şey olacak diye korkuyorum. Ekran kartı en fazla 86 derece oluyor, MSI Afterburner kullanıyorum ölçümde.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Eğer senin için sorun olmazsa mod kullananlar istediği kadar para verebiliyor birine denk geldim 40m$ verdi, halen daha görüyorum.
2. Araç çalıntı değilse kaybolmaz, telefondan Mors Mutual İnsurance yi ara ordan geri alabilirsin.
3. Senin oynadıkların Rockstar created olanlardır, birde oyuncuların oluşturdukları maplar var.
4. Ekran kartının modelini bilmiyorum ancak kasanın soğutması ve ekran kartının soğutması iyi ise 86° kabul edilebilir.

4. Ekran kartının modelini bilmiyorum ancak kasanın soğutması ve ekran kartının soğutması iyi ise 86° kabul edilebilir.

Ekran kartım Power Color R9 285 modeli soğutması pek iyi değil ve işlemcide de stok fan var kasada ayrıca 2 tane fan var bir sorun teşkil eder mi istediğim kadar ayarı açıp ekran kartını zorlamalı mıyım?

1. Normal görevleri yaparak ve yarışlarla para kazanabilirsin ama yinede heist görevleri daha iyi kazandırır. Hatta pazar gününe kadar " Pacific Standart Job" soygununa gir 2 kat fazla dolar ve RP veriyor.
2. Cevabı zaten verilmiş.
3. Yarışın adı eğer Youtube kanalında yazıyorsa Menü > Online > Jobs > Race bölümüne girerek adını arayabilirsin.
4. 86 derece biraz fazla ama şimdilik sıkıntı yaratmaz. Oyunda donmalar meydana gelmeye başlarsa biraz ara vermelisin soğuması için.

1. Eğer senin için sorun olmazsa mod kullananlar istediği kadar para verebiliyor birine denk geldim 40m$ verdi, halen daha görüyorum.

Bu tür MODlardan ve Hilelerden uzak durun. Rockstar acımaz, yersiniz banı tıpış tıpış yeniden alırsınız oyunu. Demedi demeyin.
Başkası size verse dahi kimsenin umrunda olmuyor ve yiyorsunuz banı. Bu tür kişilerden kaçının.

Bu tür MODlardan ve Hilelerden uzak durun. Rockstar acımaz, yersiniz banı tıpış tıpış yeniden alırsınız oyunu. Demedi demeyin.
Başkası size verse dahi kimsenin umrunda olmuyor ve yiyorsunuz banı. Bu tür kişilerden kaçının.
Aylar önce almıştım parayı halen banlanmadım. Bundan sonra da zor, başta bende çekiniyordum ama şu an cirit atıyor 999 leveller.

Ne olacağı belli olmaz. Talih kuşu başınıza konabilir. Hilesiz ve güzel bir oyun geçirin.
Rockstar'ın onlara gerekeni yapacağına inanıyorum.

Ne olacağı belli olmaz. Talih kuşu başınıza konabilir. Hilesiz ve güzel bir oyun geçirin.
Rockstar'ın onlara gerekeni yapacağına inanıyorum.
Uzun zamandır bir şey yapılmadı, oyunda emeğin değeri kalmadı soygunlara bile girmez oldum artık, umarım gerekeni yaparlar ama kalıcı çözüm bulunmadıkça nafile.

Ben hile açmıştım ve banlandım fakat Rockstar'a geri bildirimde bulununca düzelttirler, teşekkürler. (PS3)

1 sene once hile ile 40m droplamistim, 1 hafta banlandim ama para ve aldiklarim hala duruyordu. Eskiden ilk ban 1 hafta sonra 1 ay sonra perma idi diye biliyorum ama artik acimiyolar. Neyse paran varsa CEO'luk ve Vehicle Warehouse'a yatirim yap. En hizli ordan kazaniliyor. Paran yoksa da soygun ve yarislarla falan biriktir biraz, kozmetige falan harcama. Cargo Warehouse ile cok kazanilmiyor onermem. Son olarak eger 4 kisiyseniz ve soygunlari bastan sona surekli ayni kisilerle bitirirseniz extra 1m veriyor. Eger hicbir soygunda ölmezseniz 10m veriyor herkese.

Edit: Eski konuymuş, ana sayfada görünce direk yazdım ama belki faydalı olur :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı