GTA 5 Online patlamayan araçlar

PORSHİUS

Kilopat
Arkadaşlar, Online'da ne karşıma bana kim satastiysa bomba yagmuruna tutuyorum ama hasar bile almıyorlar. Araba veya ucak fark etmez. Böyle bir özellik mi var oyunda?

Arkadaşlar, Online'da ne karşıma bana kim satastiysa bomba yagmuruna tutuyorum ama hasar bile almıyorlar. Araba veya ucak fark etmez. Böyle bir özellik mi var oyunda?

Eğer o size sıkabiliyorsa pasif modda değildir. Siz ona sıkınca o arabadaysa ve patlamıyorsa oda size sıkamıyorsa zaman pasiftedir. Yani sizde pasifte olabilirsiniz tabii. Ona bir bakın YouTube'dan. Tabi bir ihtimalde hileci olması. Çok yüksek ihtimal.

Eğer o size sıkabiliyorsa pasif modda değildir. Siz ona sıkınca o arabadaysa ve patlamıyorsa oda size sıkamıyorsa zaman pasiftedir. Yani sizde pasifte olabilirsiniz tabii. Ona bir bakın YouTube'dan. Tabi bir ihtimalde hileci olması. Çok yüksek ihtimal.
Pasif modu biliyorum, pasif değillerdi. Ve hileye de benzemiyorlardi.

Çok uzun süredir oynamıyorum ama ben oynadığım zamanlar oyunda en yüksek hasarı veren araç Flak Cannon'du. Ondan sonra da APC-SAM.

Flak Cannon ile MOC'yi 2 vuruşta patlatabiliyorsunuz. APC-SAM'de RPG ile aynı güce sahip ama çok daha seri atış yapabiliyor ayrıca hem zırhı güçlü hem de suda da gidebiliyor. Ama bu araçları açmak biraz maliyetliydi.

Bomba atabildiğine göre pasif değil, silahlı araçlara bindiğinizde 30 saniye sonra otomatik kapanıyor pasif mod.

Pasif modu biliyorum, pasif değillerdi. Ve hileye de benzemiyorlardi.

O zaman yüksek ihtimal hileydi. Çünkü öyle hileler var ki adam karakterini benim karakterle ilişki yaşıyormuş gibi ayarlamış. Öyleki ben arabadayken çok yanlış bir pozisyonda gibi gözüküyor. Karakterini de kadın ayarlamış. Yani hileler çok çeşitli olabiliyor. Sizinkiler de illaki gökten para yağdıracak ya da transformers gibi gezecek değillerya.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı