GTA 5 Online Perma Ban Sorunu

BeastYy

Hectopat
Bugün GTA 5 onlineden ilk banımı yedim ancak perma idi. Arkadaşlarım ilk banın 1 hafta olması gerektiğini söylüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda neredeyse master yapacağım. 4. GTA 5 hesabımı felan kullanıyorum. Sürekli, üçüncü sefer de perma yemiştim. İlkinde 1 hafta, ikincisinde 1 ay ve artık sonunda perma yiyordunuz. Kurallar mı değişti acaba bilemedim. Rockstar Support'a yazmakta fayda var. Üzülerek söylüyorum, hiç bir şekilde permayı geri aldıklarına dair bir yorum, haber, yazı görmedim.

Bu konuda neredeyse master yapacağım. 4. GTA 5 hesabımı felan kullanıyorum. Sürekli, üçüncü sefer de perma yemiştim. İlkinde 1 hafta, ikincisinde 1 ay ve artık sonunda perma yiyordunuz. Kurallar mı değişti acaba bilemedim. Rockstar Support'a yazmakta fayda var. Üzülerek söylüyorum, hiç bir şekilde permayı geri aldıklarına dair bir yorum, haber, yazı görmedim.

Bana da arkadaşım böyle dedi ben 1 ay yedim (hileden) sonra ban bittikten üç gün sonra perma yedim. 2-3 ay sonra Windows 8'den Windows 10'a geçtiğimde perma kalktı. Eğer IP değiştirirseniz ya da Windows, Perma kalkabilir ama sonra gelecek olan perma kalkmayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba böyle bir yazı gördüm ama steamde hesaptan oyunu silerken uyarıyor,diyor ki 'bu oyunu daha sonra satın alırsanız farklı bir CD anahtarı almayacaksınız.'' varmı fikrin.Veya social club hesabımızı delete edip steamden yeni açma şansımız varmı ki?

Dosya Ekleri

• ff.PNG
    ff.PNG
    23,7 KB · Görüntüleme: 837
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı