GTA 5 "Online sign in failed." 6000.87 hatası

JURVETXXD

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 1 yıl önce sorunsuz GTA 5 oynayabiliyordum. Şimdi format falan attım bilgisayara karantinadayken GTA 5'i yükleyeyim dedim ancak bu hatayı veriyor hesabım Rockstar Games hesabi yardim edin. IP degistirdim ve belgelerdeki dosyayı sildim ancak olmadı.

WhatsApp Image 2020-04-14 at 12.03.46.jpeg

UP
Kimse bilmiyormu ya
Forumda kimse bilmiyormu kardeşim

Son düzenleme:
Merhaba ben 1 yıl önce sorunsuz GTA 5 oynayabiliyordum. Şimdi format falan attım bilgisayara karantinadayken GTA 5'i yükleyeyim dedim ancak bu hatayı veriyor hesabım Rockstar Games hesabi yardim edin. IP degistirdim ve belgelerdeki dosyayı sildim ancak olmadı.

Eki Görüntüle 535428
UP
Kimse bilmiyormu ya
Forumda kimse bilmiyormu kardeşim
Oyunun klasörüne gir. Klasörde command ile başlayan bir .txt dosyası var. Onu metin belgesi ile aç. İçerisinde "Offline" bir şey yazacak. Onu "Online" olarak düzeltmeyi dene.

Hesaptan çık. Tekrar girerken remember me tikini işaretle öyle dene.
Hesaba Giremiyorumki Rockstar games e tikliyorum direk boyle yapiyor
Oyunun klasörüne gir. Klasörde command ile başlayan bir .txt dosyası var. Onu metin belgesi ile aç. İçerisinde "Offline" bir şey yazacak. Onu "Online" olarak düzeltmeyi dene.
Deniyorum simdi
Yanlıs Gormuşum Oyun yuklu degil Sadece Social Club girince hata veriyor
Oyunun klasörüne gir. Klasörde command ile başlayan bir .txt dosyası var. Onu metin belgesi ile AC. İçerisinde "Offline" bir şey yazacak. Onu "Online" olarak düzeltmeyi dene.

Oyunun klasörüne gir. Klasörde command ile başlayan bir .txt dosyası var. Onu metin belgesi ile AC. İçerisinde "Offline" bir şey yazacak. Onu "Online" olarak düzeltmeyi dene.

Rockstar Games Launcher'de öyle bir dosya yok.
Bilen Yokmu Ya
lutfen yardim edin ya

Son düzenleme:
Hesaba Giremiyorumki Rockstar games e tikliyorum direk boyle yapiyor

Deniyorum simdi

Yanlıs Gormuşum Oyun yuklu degil Sadece Social Club girince hata veriyor

Rockstar Games Launcher'de öyle bir dosya yok.
Bilen Yokmu Ya
lutfen yardim edin ya
Sorunu çözebildin mi? Çözdüysen nasıl çözdün yardımcı olur musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı