GTA 5 Online Türkçe Yama Yaparsam Ban Yer Miyim?

gizliaadam

Hectopat
İnternette böyle videolar var. Acaba Online mod için yama yapsak ban yer miyiz? Deneyen var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Giremezsiniz, çünkü Online yama kabul etmiyor. Banlanmaya sebep olur mu bilmiyorum.

Son düzenleme:
İnternette böyle videolar var. Acaba Online mod için yama yapsak ban yer miyiz? Deneyen var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam Online'dan ban yeme riskiniz vardır denemeyiniz. FiveM gibi modlar bile tespit edildiğinde bazen ban yiyebilirsiniz. Oysaki oyuna hiçbir etkisi yok. Yapmanızı önermem.

Giremezsiniz, çünkü Online yama kabuş etmiyor. Banlanmaya sebep olur mu bilmiyorum.

Hocam bu arada yine karşılaştık ben sizi her yerde görüyorum. Çok garip değil mi 😀

Hocam bu arada yine karşılaştık ben sizi her yerde görüyorum. Çok garip değil mi 😀
Technopat beleş GTA 5 sevenler üyelerine yardım etmeye çalışıyorum. :)

5 aydır Türkçe kullanıyorum hiç bir sorun yok. Olmayacak anlamına da gelmiyor tabi. Tamamen şans işi..

Geri
Yukarı