GTA 5 Online yarışlarına nasıl girilir?

Dogancanvural

Hectopat
Arkadaşlar birkaç güne GTA 5 almayı düşünüyorum Steam'den. Online giriş videolarını izledim fakat şu Youtuber'ların oynadığı gibi araba yarışları vs. nasıl girilir onu bulamadım. Ayrıca oynadıkları arabaları oyun mu veriyor 1 kereliğine yoksa satın mı alıyorlar?

Harita üzerinde yarışlar bulunur ya da Social Club üzerinden harita/playlist ekleyerek oyun oluşturabilirsiniz. Oyuncu davet ederek oynayabilirsiniz.

Yarışlarda seçilen araçları ücretsiz kullanırsınız.

araba yarışları vs. nasıl girilir onu bulamadım
Esc'ye basıp menüyü açıyorsunuz. Oradan "Online" sekmesine giriyorsunuz ve sırasıyla:
Jobs>Play Job>Rockstar Created bölümüne giriyorsunuz. Oradan "Stunt Races" veya "Races" bölümünden istediğiniz yarışa girebilirsiniz.

oynadıkları arabaları oyun mu veriyor 1 kereliğine yoksa satın mı alıyorlar?
Oyun oynaman için birkaç modifiyesiz araba veriyor. Ama rahatça yarış kazanmak istiyorsan kendi arabanı alıp geliştirmen lazım.

Rockstar playlist oluşturma sitesi var. Oraya girip beğendiğin deathrun Sniper gibi mapleri hesabına entegre ediyorsun. Kendi playlistini oluşturduktan sonra oyuna girdiğinde kendi oluşturduğun playlisti açıyorsun.

Tamam onu buldum ama mesela cancel Auto invite yi seçiyorum ve herkesi davet ediyor ama kimse kabul etmiyor eden de hemen oyundan çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı