GTA 5 Online zırh alınmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mearty

Hectopat
1638921822616.png

1638922015001.png

Bir kez zırh alabiliyorum ve daha fazla alamıyorum, aldığım zırhı ise direkt olarak karakter kuşanıyor. Bir görevde iken envanterden zırh almam gerektiğinde (alamadığım için yakında kalmayacak) yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online'da arcade facility vb yerlerim var eklemek istersen birlikte oynayabiliriz tek başıma Online da 1 saat sonra canım sıkılıyor düşünür müsün?

Toplamda 10 adet alabiliyordun zaten. Ben yanlış mı anladım acaba olayı?
10 tane alamıyorum. Sadece bir adet alıp tıkanıyor oyun yani hiçbir zaman 10/10 olmuyor.
Karakterin giydiği zırh gittiğinde M > Inventory > Armor menüsünden yeni zırh giyebilirsiniz.
Bu menüde zırhlar 0 kalıyor, depolayamıyorum.
Zaten toplamda 10 adet alabiliyorsun. Sen o hakkı Super Light ve Light alarak kullanmışssın. Hepsinden 5 tane alma gibi bir dünya yok.
Daha önce tüm zırhlar 10/10 oluyordu ve 2. resimde tüm zırh mıktarları 10 idi.
Diğer cevaplara ek olarak Super Heavy Armor 50+ LV olduktan sonra unlock edilebilir.
Hesap 260 LVL.
Online'da arcade facility vb yerlerim var eklemek istersen birlikte oynayabiliriz tek başıma Online da 1 saat sonra canım sıkılıyor düşünür müsün?
Sanmıyorum ama teklifin için teşekkürler.
İlk görüntüye bakınca buglanmış gibi geldi, desteğe yazdın mı?
En son çare olarak kenarda tutuyorum.

Oyunda öyle bir şey hiçbir zaman olmadı. Yanlış hatırlıyorsun muhtemelen. Zaten 10 tane inventoryde durması için bir tane de giymek için alabiliyorsun maksimum.
Hayır, daha dün akşam hepsi 10 idi ve Heist yaparken kullandım. Keşke elimde resim olsaydı da gösterseydim. Son olarak da senin dediğin gibi şuan sadece 10 adet zırh depolayabiliyorum. Sanırım bende bug sonucu hepsi 10 olmuş ve bunu fixlemişler.

Geri
Yukarı