Çözüldü GTA 5 Online'da garajıma bir sürü düzensiz bir şekilde araba koyulmuş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TarıkBugra55

Hectopat
GTA 5'i Epic Games üzerinden bedava olarak aldım ve oyunu indirdim kurdum vs. hesabımı kastım ve bir garaj aldım garajım boştu. Garajımı aldıktan 1 saat sonra garajıma girdiğimde bir sürü düzensiz şekilde ortaya doğru atılmış arabalar var binmeye çalıştım biniliyor ama sürülmüyor garajın içinde olduğum içinde elime silaha alıp patlatamıyorum birtek içeriye araba ile girdiğimde kendi arabamla çıkabiliyorum arabasız girdiğimde bir türlü çıkamıyorum kapının önünde araç olduğu için. Ben bu arabaları nasıl silebilirim ve bunu yapan bir hile mi?

Bu arada foruma yeni kayıt oldum bir kural hatası vb. yaptıysam şimdiden kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• IMG_20200526_230922.jpg
    IMG_20200526_230922.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 66
GTA 5'i Epic Games üzerinden bedava olarak aldım ve oyunu indirdim kurdum vs. hesabımı kastım ve bir garaj aldım garajım boştu. Garajımı aldıktan 1 saat sonra garajıma girdiğimde bir sürü düzensiz şekilde ortaya doğru atılmış arabalar var binmeye çalıştım biniliyor ama sürülmüyor garajın içinde olduğum içinde elime silaha alıp patlatamıyorum birtek içeriye araba ile girdiğimde kendi arabamla çıkabiliyorum arabasız girdiğimde bir türlü çıkamıyorum kapının önünde araç olduğu için. Ben bu arabaları nasıl silebilirim ve bunu yapan bir hile mi?

Bu arada foruma yeni kayıt oldum bir kural hatası vb. yaptıysam şimdiden kusura bakmayın.

Büyük ihtimalle bir hileci vakası. Veya bir oyun hatası oldu. Fakat yüksek ihtimalle bir hileci size musallat olmuş.

Bulunduğunuz sunucuda modder (hacker) var. Escye basıp ayarlardan "Find New Session" seçeneğini seçip başka sunucuya gidin. Hala düzelmezse alt tuşuna basıp diğer karakterlerden birini seçin ve daha sonra tekrar kendi karakterinizi seçin.

Bulunduğunuz sunucuda modder (hacker) var. Escye basıp ayarlardan "Find New Session" seçeneğini seçip başka sunucuya gidin. Hala düzelmezse alt tuşuna basıp diğer karakterlerden birini seçin ve daha sonra tekrar kendi karakterinizi seçin.
2 çözümü de denedim ama olmadı maalesef
Hileci musallatı.
nasıl kaçabilirim ben bu hileciden

Arabalara binebiliriyor musunuz?

Binebiliyoruz ama hareket etmiyor ve dışarı çıkmıyor
Çok sinir bozucu bir durum

Cevap verebilir misiniz? Bu konu hakkında

Cevap verebilir misiniz? Bu konu hakkında

Cidden birisi ilgilenebilir mi?

Rockstar Games'e bu fotoğrafı yollayıp sorununuzu yazabilirsiniz.

Yarın ilk işim onu yapmak olacak. Bu arada garajıma çıkıp girdiğimde biraz da olsa araba sayısı azalmıştı.

Rockstar Games'e bu fotoğrafı yollayıp sorununuzu yazabilirsiniz.

Çözüldü sorunum, ilginiz için çok teşekkürler. Oyundan çıkıp girdim oldu :)

Geri
Yukarı