GTA 5 Online'da niye cok hile var?

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
GTA 5 oynarken bunkerımda 67k dolarlik silah birikmis satayım dedim. 5 bolge vardi 3'unu hallettikten sonra 4.ye giderken bir adamla karsilastim adam beni tariyordu bende C4 attim ustune patlattim hiçbir şey olmadi. Sonradan anladim hile oldugunu. Rockstar buna niye el atmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam trk girdigim serverlardada bu tur gorevleri yapamiyorum neden.

GTA 5 oynarken bannerımda 67k dolarlık silah birikmiş satayım dedim. 5 bölge vardı 3'unu hallettikten sonra 4.ye giderken bir adamla karşılaştım adam beni tarıyordu bende C4 attım üstüne patlattım hiçbir şey olmadı. Sonradan anladım hile olduğunu. Rockstar buna niye el atmıyor?

Tek kişilik public server taktiğini yapın.

Görev Yöneticisinden kaynak izleyicisini açıp GTA 5'î 10 saniye askıya alın. Sonrasında geri açın. Herkes çıkıyor.

Dünyanın en çok oynanan online oyunlarından biri hala, hatta Steam'in yeni anlık oyuncu rekorunda 3.üydü. Cs Go çok mu farklı sanki...

Bu olayı en iyi çözen nedendir bilmiyorum Riot Games kesinlikle. Belki League of Legends'in mmo bir oyun olmasından kaynaklı Valorant'a hakim değilim ama, Gta'da bu hep olacaktır.

Bir iki arkadaş edinip onlarla beraber 'invite only' seassonlarda oynamanızı öneririm. Gta 5 hileleri belli bir hileden çok mod-trainer şeklinde kullanılıyor. Oyunda God mode gibi istedikleri her şeyi yapabiliyorlar ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı