GTA 5 Online'da Oyuncunun Para Saçması

Hitman61

Kilopat
Arkadaşlar bugün GTA 5 Online oynarken, arka tünelin orada (bu askeri alana uçtuğumuz yer), Batman arabasına benzer araba geldi ve yere bir sürü paralar saçtı. Bende 2-3 dakika topladım yaklaşık 600.00-700.00$ para topladım. Daha sonra bir sıkıntı olmasın diye hemen çıktım.
Benim anlamadığım bu arabanın içinde kimse yoktu. Araba kendi kendisini sürüyordu ve bunu yapan kişi hack mıydı acaba? Bir sıkıntı yaşar mıyım,? Ban riskim var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yeme riskin var. % rakamı veremem ama bu gibi 3. parti yollardan para kazananlara Rockstar acımıyor. Bazı hack yapanlar oyunculara para dağıtırken de alanlar ban yemişti.

Desene adam seni tuzağa düşürdü. Kendisi geldi yanıma yanaştı. Bi baktım yerde bir sürü para. Tabi parada tatlı geldi biraz topladık ama :) Gerçi ondan sonra oyuna sıkıntısız girdim parada duruyordu bankaya attım. Umarım ilerde sıkıntı olmaz.

Desene adam seni tuzağa düşürdü. Kendisi geldi yanıma yanaştı. Bi baktım yerde bir sürü para. Tabi parada tatlı geldi biraz topladık ama :) Gerçi ondan sonra oyuna sıkıntısız girdim parada duruyordu bankaya attım. Umarım ilerde sıkıntı olmaz.
Umarım. :)

Arkadaşlar adamı bugün gene gördüm bu sefer para döktürmedi araba döktürdü[emoji23][emoji23]
Dediğim Batman arabasıda buydu:
IMG_7123.JPG

Bu arada herkese hayırlı bayramlar...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı