GTA 5 Open IV nasıl silinir?

İşletim sistemi
Windows 10
Merhabalar. GTA 5 oyununa Open IV ile Türkçe yama atmıştım ve Online girmek için dosyanın silinmesi lazımmış acaba dosya konumundan “mods” klasörünü masaüstüne atsam veya ismini değiştirsem ban yer miyim? Masaüstüne attıkdan ve Online oynadıktan sonra masaüstündeki “mods” klasörünü tekrar dosya konumuna atsam hikayede Türkçe yama olur mu? Yeniden tekrar indirmek istemiyorum da.

• Adım 1: Oyunun kapalı olduğundan emin olun ve Open IV'i açın. Üst menüden “Tools” sekmesine gelip “ASI Manager“a tıklayın.
  • Adım 2: Açılan pencerede “ASI Loader” bölümü “INSTALLED” veya “NOT INSTALLED” olarak gözükecektir. Yandaki butonu kullanarak kurulum durumunu değiştirebilir, yamayı aktif veya deaktif edebilirsiniz. INSTALLED: Konumuna getirirseniz; Türkçe yama aktif olur ve GTA: Online'a giriş yapamazsınız. NOT INSTALLED: Konumuna getirirseniz; alttaki “OpenIV. ASI” bölümü otomatik olarak devre dışı kalacaktır. Türkçe yama deaktif olur ve GTA: Online'a giriş yapabilirsiniz.
  • NOT: Bu işlem yamayı kaldırmaz, sadece aktif veya deaktif eder.
Çevrim içi oynayacağımız zaman bu işlemi yapıp hikâyeliye geçeceğiniz zaman açın. Ben bu işlemi yaptığımda hiç ban yemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı