Çözüldü GTA 5 orijinal haline nasıl geri döndürülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Daha öncesinde GTA 5 için araba modları, Script Hook V, Menyoo ve F4/F2 tuşu ile açılan adını hatırlamadığım Menyoo tarzı bir şey yüklemiştim. Bütün bu modları kökünden silmek istiyorum. Yani Online girerken sıkıntı yaratmasın yeter. Araba modlarını "mods" klasörünü silerek hallettim fakat diğerlerini nasıl sileceğim bir fikrim yok. Oyunu orijinal hali ile tamamen aynı yapmak istiyorum. Oyunu Epic Games'ten indirdim. Oyun dosyalarını nasıl tamamen orijinali ile aynı yapacağımı söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam "Update" ve "X64" klasörlerinde araba modları ile bir şeyler kalmış olması çok muhtemel Online girerken sıkıntı yaratır mı?

Onları mods klasörüne kopyalayıp modu oradan yüklemediniz mi? Direkt oyun konumuna yüklediyseniz o dosyaları silin. Doğrulama yapın, silinen dosyalar tekrar inmeli.

Oyunun orijinal tüm dosyalarını tek tek öğrenmen ve onlar hariç her şeyi silmen gerek. En son işlem olarak ta dosya doğrulama yapıp emin olursun.
Ek olarak şöyle bir tool gördüm. Siteyi hiç bilmiyorum, güvenli midir değil midir araştırıp kullanabilirsin.

Merhabalar. Daha öncesinde GTA 5 için araba modları, Script Hook V, Menyoo ve F4/F2 tuşu ile açılan adını hatırlamadığım Menyoo tarzı bir şey yüklemiştim. Bütün bu modları kökünden silmek istiyorum. Yani Online girerken sıkıntı yaratmasın yeter. Araba modlarını "mods" klasörünü silerek hallettim fakat diğerlerini nasıl sileceğim bir fikrim yok. Oyunu orijinal hali ile tamamen aynı yapmak istiyorum. Oyunu Epic Games'ten indirdim. Oyun dosyalarını nasıl tamamen orijinali ile aynı yapacağımı söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Mods klasörünü zaten silmişsiniz, menyo dosyalarını da silerseniz veya adlarını değiştirirseniz sorun kalmaz. (Not: Menyo tarzı hile modları mods klasörüne kurulmuyorlar. Yani menyo dosyalarını silmemiş olabilirsiniz.)

Bunlar dışındaki her şeyi sil.

Eki Görüntüle 1193665

Onlar dışında ne varsa sildim sonrasında update>x64>dlcpacks konumunda indirdiğim bazı araba modlarının adına sahip klasörler buldum ve sildim. Ayrıca araba modlarını kurarken OpenIV ile dlclist.xml dosyasına da bir şeyler yazmıştım onları silmeme gerek var mıdır?

Open IV ile dlclist.xml dosyasına da bir şeyler yazmıştım onları silmeme gerek var mıdır?

Silmelisiniz. Küçük dosya ise direkt silip dosya doğrulama yapabilirsiniz.

Çözüm
Sadece mods klasörüne yüklediyse arkadaşın verdiği resimle kıyasla fazla olanları sil. Yok eğer direkt oyun dosyalarına araba yüklediysen hiç riske atma oyunu sil ban yersin.

Geri
Yukarı