GTA 5 oynamayı bırakmalı mıyım?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar ben GTA'nın son bölümlerine doğru yaklaştım fakat görevler haritada gözükmüyor ve görevsiz kaldığım için oyunu silmeyi düşünüyorum. Ne yapayım? Online devam mı edeyim yoksa daha fazla sinirlenmekten kurtulayım mı? Verdiğim o kadar saate yazık oldu.

Bence bir de Online'daki görevlere bak derim. Aralarında güzel olanları da var.
Arkadaşlar ben GTA'nın son bölümlerine doğru yaklaştım fakat görevler haritada gözükmüyor ve görevsiz kaldığım için oyunu silmeyi düşünüyorum. Ne yapayım? Online devam mı edeyim yoksa daha fazla sinirlenmekten kurtulayım mı? Verdiğim o kadar saate yazık oldu.
Bence bi de onli daki görevlere bak derim
Onlineda ki görevlere bi bak derim

Artı -2 Eksi

GTA 5 de bir bölüm var ve o haritada gözükmüyor. Bir tane 4x4 al veya çal. Yüksek bir yere çık. Yola yakın olmaması gerekiyor. Arabadan in ve Lester i ara. Ararken "Mark Geatvey Location" u seç. Sonrası sende.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de aynı sorun oldu. Bu linkten adamın yaptıklarını yaparsan olur.

Asil son görevleri oynamalısın çok eğlenceli veya mod yükleyip zevkine yine oynayabilirsin.

Bende bir süre sonra gelmişti. Yakın bir Save'den başlamayı dene.
Subtitles: Off oynamanın zararları. Mutlaka bir şeyleri gözden kaçırmışsınızdır.
Aynen bende öyle düşünüyorum ama bir bug olabilir bence yakın bi saveden devam et yada webden şimdikine yakın bir save indir olacaktır ama bende bişeyleri gözden kaçırdığını düşünüyorum.

Telefondaki mailler bölümünde (oyunda) değişik isimli bir mail gelecek belli konumlardaki arabaları çalıp istenen yere götürecek son sonrada soygun görevi çıkacak.
Bende de olmuştu bu arada.

Takıldığın yer muhtemelen jeep saklama bölümü. Çok uğraştırmıştı beni. Sokaktan bir tane jeep çalıp, su kanallarının olduğu yerdeki tünellere saklıyorsun. Ardından Franklin veya Trevor'ı telefonla araman gerekiyor. Youtube'da anlatımlar var. Ondan sonra diğer görevler açılacak

Geri
Yukarı