GTA 5 oynamayı bırakmalı mıyım?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar ben GTA'nın son bölümlerine doğru yaklaştım fakat görevler haritada gözükmüyor ve görevsiz kaldığım için oyunu silmeyi düşünüyorum. Ne yapayım? Online devam mı edeyim yoksa daha fazla sinirlenmekten kurtulayım mı? Verdiğim o kadar saate yazık oldu.

Oyunun orijinal ise görevlerin gözükmemesi sorunu karşılaşılabilir bir sorun değil.
Son görevinde freemod yapman gereken bişi olduğunu belirtmiş olabilir. Mesala soygundan kaçış için belirtilen konuma araç gizle yada **** karakterle şuraya bi uğra
Bende buna benze bir sorunla karşılaştım, araba gizlemem gerekiyormuş baya geç farketmiştim. İyi oyunlar:D
Arkadaşlar ben GTA'nın son bölümlerine doğru yaklaştım fakat görevler haritada gözükmüyor ve görevsiz kaldığım için oyunu silmeyi düşünüyorum. Ne yapayım? Online devam mı edeyim yoksa daha fazla sinirlenmekten kurtulayım mı? Verdiğim o kadar saate yazık oldu.

Oyunun orijinal ise görevlerin gözükmemesi sorunu karşılaşılabilir bir sorun değil.
Son görevinde freemod yapman gereken bir şey olduğunu belirtmiş olabilir. Mesela soygundan kaçış için belirtilen konuma araç gizle ya da **** karakterle şuraya bir uğra
Bende buna benze bir sorunla karşılaştım, araba gizlemem gerekiyormuş bayağı geç fark etmiştim. İyi oyunlar:D

Merhabalar, en son bir soygun hazirlik gorevimi yaptiniz sanirim. Oyundaki karakterlerin telefonuna gelen e postada bir harita. Yeri var oralara gidip arabalari alip modifiye edip teslim egmeniz gerekiyor.

Benve online devam et o kadar çok modu varki

O bended olmuştu YouTube son görev hakkında bilgi alabilirsin senden 4 tane araba istiyor neredeyse hergün karşına geliyordur onları alıp modifiye ediceksin hem niye siliyorsun oyunun online moduda var

Hocam arabayı alın tenha bir yere gidin telefondan rehbere girin eğer oyun bulunduğunuz yeri doğrularsa rehberde en üstte bir şey çıkacak ona tıkladığında aynı anda diğer 2 karakteri arıcak ve soygunun yan görevleri açılacak o yan görevleri yaptıktan sonra soygun görevini yapacaksın.

Geri
Yukarı