GTA 5 oyun açılırken sesten sonra kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 11

TURHAN K

Zeptopat
Daha fazla  
Hatalı uygulama adı: GTA5.exe, sürüm: 1.0.2372.2, zaman damgası: 0x61138368.
Hatalı modül adı: GTA5.exe, sürüm: 1.0.2372.2, zaman damgası: 0x61138368.
Özel durum kodu: 0xc0000005.
Hata uzaklığı 0x00000000012d6b1e.
Hatalı işlem kimliği: 0x1dd4.
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d7c6b48792430a.
Hatalı uygulama yolu: C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\Grand theft Auto v\GTA5.exe
Hatalı modül yolu: C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\Grand theft Auto v\GTA5.exe
Rapor kimliği: 16B33690-F0E6-42ED-8436-A32E41ED4987
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Arkadaşlar GTA 5 acarken polis sireni sesin de oyunum kapanıyor yardım edebilecek var mı? Hata kodları yukarıdadır oyunu sil yükle yapmak istemiyorum. Bilgisayarım yeni nesil önceden sorunsuz acıyordu zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam yada epic games ise dosyaları doğrulayın
Steam GTA 5 sağ tık yerel dosyalar oyun dosyalarını doğrula diye bir şey vardır ona basın

oyun yeni bir güncelleme aldıysa , kurduğun modlar eski sürümde kaldığından dolayı oyun açılırken crash yiyor ve açılmıyor..Mod yoksa türkçe yama vardır , türkçe yama'yı da kaldır..Kaldırdım ve ona rağmen açılmıyor diyorsan tam kaldırmamışsındır. Hangi türkçe yama'yı kurduysan o siteye gir tam olarak nasıl yapılıyor anlatılıyor..Hatanın yüzde yüz kaynağı oyuna kurdupun eski sürüm yamadan kaynaklı

oyun yeni bir güncelleme aldıysa , kurduğun modlar eski sürümde kaldığından dolayı oyun açılırken crash yiyor ve açılmıyor..Mod yoksa türkçe yama vardır , türkçe yama'yı da kaldır..Kaldırdım ve ona rağmen açılmıyor diyorsan tam kaldırmamışsındır. Hangi türkçe yama'yı kurduysan o siteye gir tam olarak nasıl yapılıyor anlatılıyor..Hatanın yüzde yüz kaynağı oyuna kurdupun eski sürüm yamadan kaynaklı
maleseef hiçbir mod yüklemedim ve yüklememe rağmen oluyor sadece orjinal steam'dan indirilmiş gta 5 daha önce sürekli son ayarlarda oynadıgım bilgisayarımla

Yeni konular

Geri
Yukarı