GTA 5 Oyundan Atma Sorunu

YouGotMeBro

Kilopat
Daha fazla  
GTA 5 indirdim açılıyor ama biraz oynadıktan sonra bir anda kapanıyor. Hiçbir şey yazmıyor. Aslında bu sadece GTA 5'te değil başka oyunlarda da oluyor. Mesela WWE 2K15, Portal 2, Bully Scholarship Edition bile kapanıyor. Hiçbir şey anlamadım. PC'de virüs mü var acaba diyeceğim de baktım yine bir şey yoktu. Ne yapacağım anlamadım. Biri yardım etsin.

Edit: Bir tek Bully oyunu orjinal, diğerleri korsan. Hani korsan diye açılmıyor olabilir diyeceksiniz ama orjinal oyun bile kapanıyor. PC'de bir şey var ama bulamadım. Görev Yöneticisinden garip bir işlem var mı diye aradım ama yoktu virüs tarzı. Virüs taraması da yapmıştım ama bir şey çıkmamıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsanla alakalı konularda pek yardım edilmez forumda. Ama dediğiniz gibi sorunun başka bir açıklaması da olabilir. Eskiden bende de oluyordu. Sonra düzeldi kendi kendine.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı