GTA 5 Premium Online Edition Alınmalı mı?

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar. Steam'de şu an da GTA 5 84.50 TL civarında bir fiyata sahip, DurmaPlay'de ise 76 TL'ye satılıyor. Premium online Edition Steam'de 100 TL civarında satılıyor sizce 24 TL fazladan verip premium online Edition'mu almalıyım yoksa 76 TL'ye normal sürümü mü almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içi eşyalara para harcamaya karşıyım ve gereksiz olarak görüyorum. Normal bir şekilde oynayarak zengin olabiliyorsunuz zaten. Sadece biraz araştırma yapıp doğru yoldan gitmeniz gerek.

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar. Steam'de şu an da GTA 5 84.50 TL civarında bir fiyata sahip, DurmaPlay'de ise 76 TL'ye satılıyor. Premium online Edition Steam'de 100 TL civarında satılıyor sizce 24 TL fazladan verip premium online Edition'mu almalıyım yoksa 76 TL'ye normal sürümü mü almalıyım?
Bende Durmaplay fiyatı 85 lira. Üstelik steam versiyonu değil. Verdiğim linkten Premium Online Edition'u 85 liraya alabilirsiniz. Ancak değer mi, bence değmez. O kadar ek paketten sonra oyundan zevk alır mısınız bilmiyorum.

Çok pardon karıştırmışım.. Gamesatış'da GTA 5 normal sürümü 76 TL, Foxngame'de ise 72 TL Foxngame'den 72 TL'ye almak mantıklı geliyor zaten daha önce League Of Legends için alışveriş yapmıştım ordan güvenilir bir site olduğuna da eminim. Şimdi son bir sorum var ben normal sürüm alırsam Premium Online Edition'daki her şeye çabalayarak ulaşabilirim değil mi? Hani çabalayıp, oynayıp ulaşamayacağım bir özelliği yok değil mi ?

Premium Edition'daki şeyleri oyun içinde emek harcayıp satın alabilirsin.

Çok pardon karıştırmışım.. Gamesatış'da GTA 5 normal sürümü 76 TL, Foxngame'de ise 72 TL Foxngame'den 72 TL'ye almak mantıklı geliyor zaten daha önce League Of Legends için alışveriş yapmıştım ordan güvenilir bir site olduğuna da eminim. Şimdi son bir sorum var ben normal sürüm alırsam Premium Online Edition'daki her şeye çabalayarak ulaşabilirim değil mi? Hani çabalayıp, oynayıp ulaşamayacağım bir özelliği yok değil mi ?
Ulaşabilirsin elbette. Ben oynadım ve birçoğunu aldım. Daha da zevkli bir hal almıştı oyun.

Teşekkür ederim ilginiz için ben akşama kadar kararımı verip birini alırım artık :D Teşekkür ederim tekrardan ilginiz için kolay gelsin hepinize...

Bence GTA5'de oyun içindeki herhangi birşey için harcama yapmanız gereksiz.

Ben kullanıyorum açıkçası özelliklerini okuyunca arkdaşlarım ile oynarken işime yarar diye aldım ama arkadaşlarımla oynama konusunda problem oldu o yüzden pek yaramadı. Oyunda 1,000,000$ veriyor işte şirket vs. alıyon arkadaşlar varsa işine yarar gibi duruyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı