GTA 5 Script Hook V menüsünü açma

niyyazi58

Hectopat
Selamlar GTA 5'i̇ modlu oynamak istiyorum ama olmuyor. GTA 4'ü bundan önce bayağı bir mod kurmuşum insert tuşundan mod sayfasını açıyordum. Ama GTA 5'e mod yükledim kurulu şu an mod sripthook v falan işe yaramıyor. Onlarda mod zaten para getiriyor modlar nasıl açılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun orijinal ise dinput8.dll -sanırım böyleydi ismi- o dosyayı silip oyuna gir ve F4 tuşuna bas. Bazen bende de çalışmıyordu sonradan dosyaları karıştırıp baktığımda içine farklı bir mod kurduğum için çalışmıyordu. Ama script hook v kullanmak yerine Menyoo mod kullan daha iyi. Eğer dediğim çalışmazsa mod dosyalarını sil ve Menyoo yükle. Youtube üzerinde nasıl yükleneceği var.

Oyun orijinal ise dinput8.dll -sanırım böyleydi ismi- o dosyayı silip oyuna gir ve F4 tuşuna bas. Bazen bende de çalışmıyordu sonradan dosyaları karıştırıp baktığımda içine farklı bir mod kurduğum için çalışmıyordu. Ama script hook v kullanmak yerine Menyoo mod kullan daha iyi. Eğer dediğim çalışmazsa mod dosyalarını sil ve Menyoo yükle. Youtube üzerinde nasıl yükleneceği var.
bende menyoo yüklen miyor

Yeni konular

Geri
Yukarı