GTA 5 Sistem Gereksinimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

trkyvnl

Hectopat
Bende GT 525M ekran kartı var. GTA 5 ve Max Payne 3 için yeterli midir ? 4 GB da RAM var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
"Şunula açtım, bununla açtım" muhabbetlerine bir son verin bence. Açtın ama adam gibi oynayabildin mi? Ayarları yükseltebildin mi? Cin Ali modunda oyun oynuyorsunuz, sonra oyun oynadık diyorsunuz... 525M GTA V'i doğru düzgün oynatamaz işte. Ha ben çöp grafiklerle de oynarım dersen oyna. Ama GTA V gibi bir oyun oynayacağım diyorsan oyunun hakkını da ver derim.

Egemen

Megapat
Yer
Ankara
HD6470M ile GTA 4 oynamaktayım. Tabi oynamak denilebilirse :) Yukarıdaki mesajda yazılan gibi Cin Ali modunda oynuyorum. Değişseydi laptop almaya gerek kalmayacaktı. Şimdi mecbur MSI'ın GE60'ı için bekliyorum.

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Aynen. HD 6470M ile oynamaya "çalışınca" böyle her 4 saniyede bir araba hareket ediyor, 5 ila 10 arasında değişen fps miktarıyla da kendini belli ediyor zaten :D.

okinkurt

Hectopat
Yer
Toparlak bir gezegen
Bende 9800 GT var, ben de açtım ama pc den oyyyyy belimm diye bir ses geldi :D 1204 High da 20 küsür bi fps veriyodu. Sanırım baya zorladım. Bitirirken çok kasmıştı. GTA 5 kurdumu pc ayaklanıp camdan atlar heralde :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Göksel

Hectopat
İntel core i7 3770
8GB Ram
Asus HD 7850

Bu sistemle en son ayarlarda oynayabilir miyim?

cyoxycmj

Hectopat
İyi sallamışsınız. İşin acı tarafı biri de çıkıp "ne diyon sen?" dememiş.

KS
Burak Alkan

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
Yer
Nebuchadnezzar
İyi sallamışsınız. İşin acı tarafı biri de çıkıp "ne diyon sen?" dememiş.

Biz bir tahmin yaptık. Siz daha iyisi yapabilirseniz buyrun yapın. Yanlız tahmini, yorumunuzu beğenen mehmet ile birlikte yapın derim. Kendisi birden fazla hesap açıp farklı hesaplarla farklı tahminler yaparak ufkunuzu genişletebilecek bir arkadaşımızdır. Her konuda araya girerek kendi sorusunu sıkıştırıp cevap almaya çalışır. Bu tahmin konusunda size çok güzel destek sağlayacağına eminiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yukarı