GTA 5 Sistem Gereksinimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende GT 525M ekran kartı var. GTA 5 ve Max Payne 3 için yeterli midir ? 4 GB da RAM var.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Şunula açtım, bununla açtım" muhabbetlerine bir son verin bence. Açtın ama adam gibi oynayabildin mi? Ayarları yükseltebildin mi? Cin Ali modunda oyun oynuyorsunuz, sonra oyun oynadık diyorsunuz... 525M GTA V'i doğru düzgün oynatamaz işte. Ha ben çöp grafiklerle de oynarım dersen oyna. Ama GTA V gibi bir oyun oynayacağım diyorsan oyunun hakkını da ver derim.

HD6470M ile GTA 4 oynamaktayım. Tabi oynamak denilebilirse :) Yukarıdaki mesajda yazılan gibi Cin Ali modunda oynuyorum. Değişseydi laptop almaya gerek kalmayacaktı. Şimdi mecbur MSI'ın GE60'ı için bekliyorum.

Aynen. HD 6470M ile oynamaya "çalışınca" böyle her 4 saniyede bir araba hareket ediyor, 5 ila 10 arasında değişen fps miktarıyla da kendini belli ediyor zaten :D.

Bende 9800 GT var, ben de açtım ama pc den oyyyyy belimm diye bir ses geldi :D 1204 High da 20 küsür bi fps veriyodu. Sanırım baya zorladım. Bitirirken çok kasmıştı. GTA 5 kurdumu pc ayaklanıp camdan atlar heralde :D

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel core i7 3770
8GB Ram
Asus HD 7850

Bu sistemle en son ayarlarda oynayabilir miyim?

İyi sallamışsınız. İşin acı tarafı biri de çıkıp "ne diyon sen?" dememiş.

İyi sallamışsınız. İşin acı tarafı biri de çıkıp "ne diyon sen?" dememiş.

Biz bir tahmin yaptık. Siz daha iyisi yapabilirseniz buyrun yapın. Yanlız tahmini, yorumunuzu beğenen mehmet ile birlikte yapın derim. Kendisi birden fazla hesap açıp farklı hesaplarla farklı tahminler yaparak ufkunuzu genişletebilecek bir arkadaşımızdır. Her konuda araya girerek kendi sorusunu sıkıştırıp cevap almaya çalışır. Bu tahmin konusunda size çok güzel destek sağlayacağına eminiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı