GTA 5 siyah ekran hatası

Dirty.ai

Decapat
Epic Games üzerinden indirdiğim GTA 5'e giriş yapmayı denediğim zaman oyun pencerede siyah ekran olarak açılıyor ve birkaç dakika sonra yanıt vermeyerek oyun kapanıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Kardeşim beni dinle. Benim çöp gibi sistemde bile açıldı. OneDrive kaldır. Sorun çözülecek ciddiyim.
Dostum yapılacakları biraz daha detaylı bir şekilde yazabilir misin? Tam olarak anlayamadım da çözümü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu çözüm var ama tam olarak bilmiyorum bende olur mu olmaz mı
Olmadı kanka teşekkür ederim yine de.

Son düzenleme:
Kanka bilgisayarda arama bölümüne OneDrive yazdım ancak öyle bir program bilgisayarımda bulunmuyor. Haliyle silemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bunu izle. Olduğunda söyle. Kesin olacak onu söyleyeyim.

Ben de de siyah ekranda kalıyordu bunu yaptım oldu.

Ben de de siyah ekranda kalıyordu bunu yaptım oldu.
Ben Windows 7 kullanıyorum. Bilgisayara daha dün format atıldı zaten. OneDrive yok benim bilgisayarımda. :'(

Son düzenleme:
İlk sayfada ekran görüntüsü olarak paylaştım sistem özelliklerini. Windows 10 sevmiyorum dostum. Hem bilgisayarımı daha da kastıracağını düşünüyorum.

Kastırmaz gayet iyi sistemin. Emin ol Windows 10 daha iyi. Ama sen bilirsin. Silip tekrar yükle olmazsa artık yapacağın bir şey yok. Windows 10'a geçersen düzelir yalnız.

Yeni konular

Geri
Yukarı