Çözüm GTA 5 snapmatic fotoğraf paylaşma hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Neo Turk1y3

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar uzun bir zaman önce GTA 5'de çektiğim resimleri paylaşamıyordum. Bu uzun bir süre böyle devam etti. Bu yüzden internette uzun aramalar yapmış olsam da çözümü bulamadım. Bir müddet sonra çözümü kendi başıma yardım almadan bulmuş oldum.

Falied.jpg
Aslında hata TTNET'ten kaynaklanıyor. En azından benim servis sağlayıcım o. Çözümü şu şekilde buldum. Bir gün internet gitti ve Turkcell hattım ile hotspot paylaştım aklıma resim paylaşmayı denemek geldi. Sonunda resimi Turkcell üzerinden paylaşmış oldum.
Vpnsz.jpg
Çözüm olarak muhtemelen üç yöntem mevcut.

1. ilk çözüm modemi değiştirmek olabilir ancak bu çok gereksiz olabilir.

2. ikincisi ve sıklıkla kullanabileceğimiz VPN ile IP adresimizi değiştirmek.

3. üçüncü yöntem ise yukarıda da belirttiğim gibi telefon ya da diğer cihazlardan hotspot açmak.

Not olarak şunu belirtmek istiyorum telefondan hotspot açmak kesin çözüm olmayabilir. Ben Turkcell ile paylaşım yapabildim fakat bir süre sonra hattımı Türk telekoma taşıdım. Hattı taşıdıktan sonra Türk Telekom hotspot ile paylaşım yapılamıyor. Yani Turkcell ya da Vodafone hattınız yoksa üçüncü yöntemi unutabilirsiniz.
Umarım işinize yarar ve sorununuz çözülür. Takıldığınız bir yer olursa veya bu paylaşım size yardımcı oldu ise yorumlarınızı beklerim.

Settıngs sekmesinin tam altındaki resim dikkat ederseniz yıldız simgesi ekleniyor.

Vpnli.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı