GTA 5 Sniper ısı görüşü açma

• Konuyu başlatan Stack
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 6B

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, GTA 5 Online'de ışıksız bir görev de Sniper ısı görüşü lazım. Nasıl açıcağımızı bilmiyoruz. Hangi tuş?

Son düzenleyen: Moderatör:
E tuşu. O Avenger görevi sanırım. Bu arada sağ tarafta bir boşluk var oraya kaçın çok rahat yaparsınız. Ayrıca Sniper değil benim dediğim maske, Sniper için de e tuşu ama tüfekte özellik olmalı.

E tuşu. O avenger görevi sanırım. Bu arada sağ tarafta bir boşluk var oraya kaçın çok rahat yaparsınız. Ayrıca Sniper depil benim dediğim maske, Sniper için de e tuşu ama tüfekte özellik olmalı.

Basıyoruz olmuyor. E tuşu tabancalarda silahlar da falan fener açıyor snipte denedik olmadı.
E tuşu. O avenger görevi sanırım. Bu arada sağ tarafta bir boşluk var oraya kaçın çok rahat yaparsınız. Ayrıca Sniper değil benim dediğim maske, Sniper için de e tuşu ama tüfekte özellik olmalı.

Sniper'e ayrıca bir şey almamız lazım mı?

E tuşu. O avenger görevi sanırım. Bu arada sağ tarafta bir boşluk var oraya kaçın çok rahat yaparsınız. Ayrıca Sniper değil benim dediğim maske, Sniper için de e tuşu ama tüfekte özellik olmalı.

Sniper'e ayrıca bir şey almamız lazım mı?

O avenger görevi mi?

Evet.
O avenger görevi mi?

Hocam ısı görüşü istiyoruz gece görüşü e ile açılıyor zaten adamlar çok zor gözüküyor gece görüşün de.

Yeni konular

Geri
Yukarı