GTA 5 Social Club "hata kodu 1" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

berkink10

Decapat
Yer
İstanbul
GTA 5'i Steam'den satın aldım ve indirdim tabii ki kendisini indirince otomatik Rockstar Launcher ve Social Club iniyor. GTA 5'e tıkladığım zaman socialclub.exe hatası veriyor ve ondan sonra Rockstar Launcher'a başlarken ekteki hatayı veriyor. En son sürümünü yükle diyor, ne yapsam düzelir?
Kısacası Social Club hata kod 1 diyor.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında sürekli farklı hatalar veriyor ama şimdi bunlar çıktı sırasıyla:
rockstar launcher açılıyor, bu hatayı veriyor, ve sonra social club güncelle diyip kod 1
Bu şekilde.
@Jayce

Dosya Ekleri

• ilk .png
    ilk .png
    2 MB · Görüntüleme: 117
  • hata 2.png
    hata 2.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 85
  • sonhata.png
    sonhata.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 90
Socialclub.exe deyince 0xc000007b hatası beklemiştim aslında. Öyle bir şey değilmiş.

Rockstar Destek sayfasında şunu buldum, bir dene istersen.

• Arkada çalışan Rockstar Games yazılımlarını kapatın.
  • Rockstar Games Launcher'ın konumuna gidin. Varsayılan konumu: C:\Program Files\Rockstar Games\Launcher
  • uninstall.exe yazılımını çift tıklayarak çalıştırın. ''Oyun dosyalarını sil'' yazan seçeneğin yanındaki tiki kaldırın. Kaldırma işlemini gerçekleştirin.
  • Aşağıdaki konumlardaki klasörlerin içlerini temizleyin.
    • C:\Users\[username]\Documents\Rockstar Games\Social Club C:\Users\[username]\Documents\Rockstar Games\Launcher
    • C:\Program Files\Rockstar Games\Social Club C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Social Club
  • Sisteminizi yeniden başlatın.
  • Güncel Social Club kurulumunu bağlantıyı kullanarak indirin.
  • https://socialclub.rockstargames.com/rockstar-games-launcher

Son düzenleme:
Socialclub.exe deyince 0xc000007b hatası beklemiştim aslında. Öyle bir şey değilmiş.

Rockstar destek sayfasında şunu buldum, bir dene istersen.

• Arkada çalışan Rockstar Games yazılımlarını kapatın.
  • Rockstar Games Launcher'ın konumuna gidin. Varsayılan konumu: C:\Program Files\Rockstar Games\Launcher
  • uninstall.exe yazılımını çift tıklayarak çalıştırın. "oyun dosyalarını sil" yazan seçeneğin yanındaki tiki kaldırın. Kaldırma işlemini gerçekleştirin.
  • Aşağıdaki konumlardaki klasörlerin içlerini temizleyin.
    • C:\Users\[username]\Documents\Rockstar Games\Social Club C:\Users\[username]\Documents\Rockstar Games\Launcher
    • C:\Program Files\Rockstar Games\Social Club C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Social Club
  • Sisteminizi yeniden başlatın.
  • Güncel Social Club kurulumunu bağlantıyı kullanarak indirin.
  • https://socialclub.rockstargames.com/rockstar-games-launcher

Tamamdır çözdüm DLL'de hata varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı