GTA 5 Social Club offline sorunu

EddieTheHero

Kilopat
Resimdede gördüğünüz gibi bir hata alıyorum ve internetteki her şeyi denedim sadece oyunu silip tekrar yüklemedim bunun gibi bir sorun yaşayıpta farklı bir çözümü olan var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    150 KB · Görüntüleme: 2.150
Merhaba ben de bu sorunu yaşamaktaydım sorun IP adresinizle ile ilgili bende kendi IP'm yerine Google IP'i olan 216.58.214.195 kullandım ve sorun ortadan kalktı nasıl yapılacağını bilmeyen arkadaşlar için ;
1 )Ağ paylaşım merkezi > 2) bağlantılar: Yazısının yanında yazan mavi yazı (değişiyor o yüzden net değil) > 3) özellikler > 4) internet protokolü sürüm "4" > 5) oradan otomatik IP al kaldırın ve 216.58.214.195 bunu yazın tamam basıp çıkış yapın sorun bende çözüldü umarım sizde de aynı yöntem ile çözüme ulaşır.

Merhaba ben de bu sorunu yaşamaktaydım sorun IP adresinizle ile ilgili bende kendi ıp'm yerine Google ıp'i olan 216.58.214.195 kullandım ve sorun ortadan kalktı nasıl yapılacağını bilmeyen arkadaşlar için ;
1 )ağ paylaşım merkezi > 2) bağlantılar: Yazısının yanında yazan mavi yazı (değişiyor o yüzden net değil) > 3) özellikler > 4) internet protokolü sürüm "4" > 5) oradan otomatik ıp al kaldırın ve 216.58.214.195 bunu yazın tamam basıp çıkış yapın sorun bende çözüldü umarım sizde de aynı yöntem ile çözüme ulaşır.

Deneyeceğim. VPN ile oynuyordum, kullanım süresi bitti. Ben de ücretsiz VPN'lere güvenemiyorum, deneyeceğim inşallah olur.
Merhaba ben de bu sorunu yaşamaktaydım sorun IP adresinizle ile ilgili bende kendi IP'm yerine Google IP'i olan 216.58.214.195 kullandım ve sorun ortadan kalktı nasıl yapılacağını bilmeyen arkadaşlar için ;
1 )Ağ paylaşım merkezi > 2) bağlantılar: Yazısının yanında yazan mavi yazı (değişiyor o yüzden net değil) > 3) özellikler > 4) internet protokolü sürüm "4" > 5) oradan otomatik IP al kaldırın ve 216.58.214.195 bunu yazın tamam basıp çıkış yapın sorun bende çözüldü umarım sizde de aynı yöntem ile çözüme ulaşır.
olmadı hala aynı hatayı alıyorum

Öncesinde web tarayici uzerinden Social Club hesabiniza giris yapmayi deneyin. Ya internet baglantiniz yavas ya da IP adresiniz banlanmistir.
Aynı sorunu bende yaşadım IP adresimin son hanesini degisttirdim. Tabi benimki sabit IP, sizinki sabit IP değilse modemin güc fişini çekin 3dk sonra açın öyle deneyin. Ama internetiniz TurkNet tarzi ise onlar sabit oluyor. İp degistirme talebinde bulunmaniz lazim.
Gta 5 Offline Çözümü bu videoyu inceleyin mantığını anlarsınız. Takılırsanız yazın yardımcı oluruz

Aynı sorunu ben de yaşıyorum nasıl IP adresimi değiştireceğim yardımcı olur musun?

Geri
Yukarı