GTA 5 Soygun Görevi İçin Gauntlet Araba Modifiye Edilmiyor

berat baş

Kilopat
Daha fazla  
GTA 5'de en son büyük soygun görevinde polis aracını çaldıktan sonra Lester'dan e-posta gelmesi gerekirken gelmedi, internetten araştırdım Gauntlet marka araba bulup soyguna uygun modifiye etmem lazımmış arabaları buldum ama hiçbir şekilde soyguna uygun modifiye edemiyorum o seçenek gelmiyor.
O araca binince haritada yol göstermesi lazım o da gelmiyor, yardımcı olur musunuz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yoldan bulduğum sıradan Gauntlet araçları modifiye edip görevi geçtim. Aracı bulunca yol göstermiyor, ben şehir merkezindeki modifiyecide halletmiştim.

Burada Gold alacak şekilde geçilmiş:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yoldan bulduğum sıradan Gauntlet araçları modifiye edip görevi geçtim. Aracı bulunca yol göstermiyor, ben şehir merkezindeki modifiyecide halletmiştim.

Burada Gold alacak şekilde geçilmiş:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
[/QUOTv

Videoyu izledim bir tane Gauntlet araba buldum dışarıdan ve sonra modifiye etmeye gittim ama gold seçeneği yoktu kafama göre zırh , hız , fren gibi modifiyeler ekledim. Videoda adamın götürdüğü yere koydum arabayı . 2. arabayı yapayım derken 1. araba kaybolmuş garajda yoktu bir kere daha yaptım yine kaybolmuş garajda yoktu arabalar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı