GTA 5 Windows 8.1 32 bit ile çalışır mı?

ismailbagci

Hectopat
Yer
Bolu
Daha fazla  
Meslek
Textil
Steam'den 24 martta oyunu satın aldım, 12 nisanda ise önyükleme yaptım 59 GB. Sonra 14 nisanda öglen bir deneyeyim dedim açılmadı, hevesim kursagımda kaldı. Ama birde şunu belirteyim ben oyunu yüklerken ve çalıştırırken, çalıştırmayı denerken işletim sistemim windows 8.1 32 bit'ti, ondan yapabilir mi? Bana bu konuda yardımcı olacak kahramanlar, degerli insanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 32 bit işletim sistemi desteklemiyor.

Minimum Sistem Gereksinimi

• İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*Vista kullanıcılarının NVIDIA ekran kartı kullanması tavsiye ediliyor)
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz
  • Bellek: 4GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
  • Ses kartı: 100% DirectX 10 uyumlu
  • Sabit Disk Alanı: 65GB
Tavsiye Edilen Sistem
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPU)
  • Bellek: 8GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
  • Ses kartı: %100 DirectX 10 uyumlu
  • Sabit Disk Alanı: 65GB
Windows 8.1 Update 3 kur.
Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

Tamam 64 bit yaptım formatladım. Windows'un 64 bit sürümünü elde ettim ve PC'me kurdum. Artık öyle bir uyumsuzluk yok ama bir şey soracagım. Steam'den almıştım bu oyunu. İndirme tamamlanınca extra bir indirme ya da program kurmam gerekiyor mu? Diğer Steam'den aldıgım oyunlarda öyle bir sorunla karşılaşmadım. İndir ve oyna idi. GTA 5'te nasıl ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Halit Tekin aynı konuyu daha önce başka biri vermişti. İso dosyasını indirdim, cd ye de usb ye de yazdım olmadı olmadı. Hata aldım. Fakat ben sistemi direk USBden başlattım sırasını ayarlamadım. Yani öyle bi seçenek var bende direk ondan başlattım. Acaba o mu sorun BİOS'tan ayar mı yapmam lazım? @ismailbagci özellikle size soruyorum çünkü yapıp halletmişsiniz siz.

@Halit Tekin aynı konuyu daha önce başka biri vermişti. İso dosyasını indirdim, cd ye de usb ye de yazdım olmadı olmadı. Hata aldım. Fakat ben sistemi direk USBden başlattım sırasını ayarlamadım. Yani öyle bi seçenek var bende direk ondan başlattım. Acaba o mu sorun BİOS'tan ayar mı yapmam lazım? @ismailbagci özellikle size soruyorum çünkü yapıp halletmişsiniz siz.
Cpu-Z indirip işlemcinin bilgilerini atabilir misiniz?

@Halit Tekin
zaa.PNG

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı