GTA 5 sürekli takılıyor

SlayerHQ

Hectopat
Daha fazla  
Bu sabah kalktım PC'yi açtım GTA 5 hikaye girdim bir de ne göreyim oyun 1 saniyede 1 takılıyor sürekli, her ayarı değiştirsemde.
Edit: Isı ile alakalı problem yok.

Daha geçen gün 70-80 FPS High sabit akıcı oynuyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1606924197580.png

Bu arada oyunu 2 kere açmış olabilir misiniz? Çünkü ben de bir ara oyunu 2 kere açmıştım ve oyun çok donuyordu.

Bu sabah kalktım PC'yi açtım GTA 5 hikaye girdim bir de ne göreyim oyun 1 saniyede 1 takılıyor sürekli, her ayarı değiştirsemde.
Edit: Isı ile alakalı problem yok.

Daha geçen gün 70-80 FPS High sabit akıcı oynuyordum.

Sistem özelliklerinizi atmamayı ne kadar sürdüreceksiniz acaba?

V-Sync kapalıysa açın.

Açık.
Eki Görüntüle 760989

Bu arada oyunu 2 kere açmış olabilir misiniz? Çünkü ben de bir ara oyunu 2 kere açmıştım ve oyun çok donuyordu.

i3-2100.
GTX-750.
1TB SSD.
4x4 1333 MHz RAM

Driverler güncel ve Update güncel geçen gün yoktu birden başladı.
Daha geçen gün 70-80 FPS alıyormuş. Sistem özelliklerini napıcaksınız? Büyük ihtimalle driver veya Windows Update'inden kaynaklanıyordur.

Birden oldu dostum yanımdaki kaplamalar yok oldu ve donma başladı.
Sistem özelliklerinizi atmamayı ne kadar sürdüreceksiniz acaba?

i3-2100.
GTX-750
4x4 1333 MHz 8 GB.
1 TB SSD.
Ayarlar değişebiliyor. MSAA vb. ayarları kapatın. Darboğaz varsa ayarları fulleyin.

Alakası yok bütün testleri yaptım ve daha 10 saat önce yoktu şimdi 1 saniyede 1 olan kanser bir donma var birden oldu

Edit: Ban yedim o yüzden cevap veremedim.
Sırf bunu görmek için konuya geldim.
:)
V-Sync kapalıysa açın.

Dostum birden oldu kendi kendine her şeyi denedim format attım hatta güç seçenekleerini fulledim.

Windows Update dolayı olabilir sistem özelliklerini ne yapacaksınız adam rahatlıkla oynuyordum diyor birden olmuş bazı sistemlerde Windows güncelleme sonrası kasma olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı